Dizainas Bendrosios paskirties IO bibliotekos

D

dmitryda

Guest
Labas,

Aš pradedant projekto General Purpose IO bibliotekos ir aš naujo šioje srityje.
Ar galėtumėte man punktų, į kuriuos reikia atkreipti ypatingą dėmesį?
Gali būti yra knygų, susijusių su šia tema?
Jei turite kokių nors patarimų, susijusių projektavimo metodika.

Aš mielai pamatyti savo pastabas.

Ačiū,
Dmitrijus

 
Labas,

U galite pabandyti knygos.

Pagrindinis ESD ir I / O Dizainas
pagal Sanjay Dabral Timothy Maloney

h ** p: / / www.edaboard.com/viewtopic.php?t=80413

 
Sveiki lokeyh

Dėkojame už indėlį, bet atrodo tema buvo pašalinta.

Ar žinote, kitų šaltinių šios knygos?

Ačiū,
Dmitrijus

 
Projektavimas bendrosios paskirties IO,
turite keletą žingsnių
(1) būti susipažinęs su paraiškoje nuo paraiškos nustato spec VISADA.Jei nesate susipažinę su programa, tada jūsų IO yra goind būti nenaudingas galutinai
(2) IO susideda iš įvedimo buferio ir išvesties buferio, atskiras dviejų atvejų projektavimo
(3) įvesties buferio turėtų visada turėti histerezę lygį, patikrinkite, kiek histerezę lygio Jums reikia.Kartais, jūs turite valdymo grandinių išjungti įvedimo buferio siekiant išvengti nuotėkio, jei indėlis yra slanki
(4) Išėjimo buferis apima išankstinį vairuotojas dizainas, buferio dizainas ir ESD dizainas.Jei turite toleruoti aukštą įėjimo įtampa, aukštos įtampos tolerantiškas grandinės reikia taip pat
(5) Predriver dizainas reikalauja kontrolės logikos, nužudė greičio reguliavimas ir programavimo šaltinis / grimzdimo kontrolės logika.didžiąją dalį laiko, nužudė greitis yra svarbesnis.Kita lengvai
(6) buferio dizainas apima ESD projektavimas, dabartinių vairuotojo dizainas ir žemės / VDD boundcing prevencijos dizainas
(7) Aukšto lauko įtampos tolerantiškas grandinės yra sudėtingos, visada reikia plaukti NWELL dėl PVO siekiant išvengti nuotėkio.

Galiausiai, patikrinkite IO patentų, nes yra daug informacijos dizainus iš kitų įmonių

 
Labas,
Priedas rodo paprastas CMOs buferio.
(1) Ar gali man pasakyti, kurie parametrai turi būti imituojami?
(2) Ar yra kokių nors specifikacija pavyzdžių apie tai?
(3) Ar produkcijos pakrovimo paprastai 20pF į 50pF?
(4) Kaip nustatyti zabił normos, predriver? Tai, kas yra paprastai vertė, nužudė norma?

Thanks a lot!hung_wai_ming (at) hotmail.com wrote:

Projektavimas bendrosios paskirties IO, turite keletą žingsnių

(1) būti susipažinęs su paraiškoje nuo paraiškos nustato spec VISADA.
Jei nesate susipažinę su programa, tada jūsų IO yra goind būti nenaudingas galutinai

(2) IO susideda iš įvedimo buferio ir išvesties buferio, atskiras dviejų atvejų projektavimo

(3) įvesties buferio turėtų visada turėti histerezę lygį, patikrinkite, kiek histerezę lygio Jums reikia.
Kartais, jūs turite valdymo grandinių išjungti įvedimo buferio siekiant išvengti nuotėkio, jei indėlis yra slanki

(4) Išėjimo buferis apima išankstinį vairuotojas dizainas, buferio dizainas ir ESD dizainas.
Jei turite toleruoti aukštą įėjimo įtampa, aukštos įtampos tolerantiškas grandinės reikia taip pat

(5) Predriver dizainas reikalauja kontrolės logikos, nužudė greičio reguliavimas ir programavimo šaltinis / grimzdimo kontrolės logika.
didžiąją dalį laiko, nužudė greitis yra svarbesnis.
Kita lengvai

(6) buferio dizainas apima ESD projektavimas, dabartinių vairuotojo dizainas ir žemės / VDD boundcing prevencijos dizainas

(7) Aukšto lauko įtampos tolerantiškas grandinės yra sudėtingos, visada reikia plaukti NWELL dėl PVO siekiant išvengti nuotėkio.Galiausiai, patikrinkite IO patentų, nes yra daug informacijos dizainus iš kitų įmonių
 
dmitryda rašė:

Labas,Aš pradedant projekto General Purpose IO bibliotekos ir aš naujo šioje srityje.

Ar galėtumėte man punktų, į kuriuos reikia atkreipti ypatingą dėmesį?

Gali būti yra knygų, susijusių su šia tema?

Jei turite kokių nors patarimų, susijusių projektavimo metodika.Aš mielai pamatyti savo pastabas.Ačiū,

Dmitrijus
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top