DIGITAL LED stroboskopą už Matavimo CFFF

D

Dendrit

Guest
Labas,

Aš su kai Analoginė elektronika patirtis neuroscientist, bet ne skaitmeniniu vienas - Štai kodėl aš rašau šį forumą.Aš ieškau skaitmeninių kanalų, kurie supranta LED Stroboscope matavimo vadinamasis KRITINIAI Flicker-FUSION dažnis (CFF [F]).

Kritinė mirgėjimas sintezės dažnio (CFFF) yra dažnis, kuriam esant mirgėjimas stimulas vis frecuency yra suvokiamas kaip pastovus - tai, kad dažnis, kai mirksi, atrodo kad "Fusion".Ši vertė yra ne tiek dependend į akis suvokimo greičio, o yra smegenų greitis suvokimas.
CFFF yra labai veikiami psichoaktyvių medžiagų, genetinių ir asmenybės veiksnių bei kitų veiksnių, pavyzdžiui, nuovargis.Eksperimente turėsiu priemonė šios CFFF - problema yra ta, kad mano universitetas neturi pinigų pirkti komercinės prietaisas.Bet aš rasiu ir paskelbti sprendimą, matyti vaizdą (žr. žemiau): It's simple raudoną šviesą spinduliuojantis šviesos diodas (LED), pvz 6mm statyti baltas ekranas (su normalizavosi aplinkos balta šviesa).

Pacientai turi atkreipti dėmesį į tai raudonos šviesos ir pasakyti / Pranešimai DABAR botton, kai jie suvokia, kad mirksi tampa pastovus (didėjimo sąlyga) arba pastovi šviesa pradeda mirksėti (mažėjančia būklė), tuo tarpu mirgėjimas frecuency automatiškai pasikeičia.

Now I am looking for DIGITAL circutry kurie diskai šiuo raudonas LED ir
teikia šias funkcijas:

1) eksperimento presai START mygtukas ir šviesos diodas pradeda mirksėti,

) didėjimo būklė: pradedant Minimalus 12Hz, kylančios automatiškai 0,5 Hz per žingsnį (pvz., kiekvienas 5 sekundes ilgas) ...
b) MAŽĖJANČIA būklė: pradedant Didžiausias 95Hz, mažinantis automatiškai 0,5 Hz per žingsnį (pvz., kiekvienas 5 sekundes ilgio) ...
... Iki dalyko presai Dabar jo / jos ranka rodo, prasideda sintezės / Begin of flacker botton.

Eksperimentētājs mano skaitmeninis ekranas su faktiniais mirgėjimas frecuencies Hz, ir kuris tuo metu, kai asmuo presai botton DABAR, o LED išlaiko mirksi.Paspaudus HOLD / WRITE_IT_DOWN mygtuką, šviesos diodas nustoja mirksėti, tačiau faktinės vertės Hz lieka Ekranas (rašyti žemyn), kol eksperimento presai mygtuką Reset.Su paprasta SWITCH didėjimo arba mažėjimo režimas gali būti pasirinktas.

Kitoje su rato stimulas trukmė gali būti pasirinkta (laikas, kai indikatorius yra 1 iki 150msec) Ekranas.Tik kitą ratą ir žingsnis trukmė Ekranas galima pasirinkti (1 ... 15 sekundžių).Manau, kad tai skaitmeninė schema negali būti taip sudėtinga ar ne?Tai "tik" turi išėjimo stačiakampis-signalas pasirinktą stimulas Trukmė Frecuency, keičiasi automatiškai modelio descirbed aukščiau.VISI KLAUSIMAI Kaip įgyvendinti šį projektą - ten nėra tirpalas dar už ką panašaus?Ar tai labai sudėtinga?Naudojant ATMEL galėtų būti godd idėją (žinau asmuo galėtų Programos ji man)?

Ačiū už komentarus!Jums gali padėti Ispanijos miego tyrimai daug!

 
Gegužė vardas Mason Saltzman.I'm Nacionalinė Pardavimų vadybininkas SHIMPO Paminėti JAV.Mes darome LED stroboskopai.
Turite įdomų taikymas.
Gal galime padėti.Kur jūs gyvenate?

Linkėjimai,
Mason Saltzman
Pardavimų vadybininkas

SHIMPO Paminėti
www.shimpoinst.com

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top