deginimas lazeris

J

JoeTB

Guest
hello everyone im 15 metų aukštosios mokyklos studentas, ir aš einu atlikti lazerio pakankamai galinga, kad ji gali instanly Podpalać popierius ...šiam eksperimentui buvau planavimas naudojant serveral parduotuvėje nusipirko lazerio patarimų ir siekiant jas sutelkti magnifieying stiklo pluoštas mažas taškas ...Aš ketinate naudoti žalios lazerio, nes yra galingesnis, bet buvo įdomu, jei galėčiau tiesiog pakeisti LED su violetine viena gal (daugiau galios rodiklis) ...Thats jei įmanoma norėčiau loveto žinoti.ir buvo taip pat klajoja jei baltas LED bus dar galingesni?Thx iš anksto visiems jums naudinga Atsakyti's

 
Labas,
Kai man buvo apie UR amžiaus, aš tokia beprotiška idėja, like u do.
Po I pakopos Mano magistras optinės fizikos, aš suprantu, kad jūsų prašymas yra šiek tiek juokinga.

Dude, jūs negalite sujungti visas lazerio spinduliu naudojant MAG stiklo įrašyti knygoje.Lazerinis žymeklis yra tik 3 klasės, tai Neturite pakankamai galios deginti nieko ...net dulkės.Viduje rodyklė Lazerinių diodų, kad jis nėra komerciškai prieinami, išskyrus laboratorinės įrangos parduotuvės.Iki šiol žmonės jau padaryta keletas lazerio spalva, pavyzdžiui, IR, Raudona, Žalia, gama, Xray, o pastaraisiais metais ...mėlynas.Mėlynojo lazerio galima rasti Blue-Ray DVD grotuvas.Taigi, tai visi monochrominis arba viena spalva.Balta yra kelių spalvų.Yra balta lazerinis, tai vadinama dažiklio lazeriniai.jos tik lazeris gali skleidžia bet matomų spalvų spektro spalva.

Ne matomas lazerio, pavyzdžiui, IR, UV ar rentgeno yra galingiausias lazeris kada statyti.Dega popieriaus, naudokite IR Laser, kad galite pirkti Lab įrengti parduotuvę maždaug usd1000.

Laikykite laukinės vaizduotės kid, that's kūrybiškumo ženklas.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top