DC veikimo taškas Vs Trumpalaikis analizė - šmėkla

Y

Yagi

Guest
Labas,
Aš projektavimas Visiškai skirtingas dviejų etapų Opamp su PFBK.Jis naudojamas kaip vartydami stiprintuvo konfigūraciją (Gain = -R2/R1).Dizainas skirtas rezistorius, kurių programuojami įgyti amplfier su įgyti programuojami nuo-11dB prie 1dB.Aš naudoju Spectre už modeliavimas.

Kai aš DC operacinės taško analizė PGA su Opamp, pelno nustatymas aukščiau-3dB, DC veikimo įtampa atrodo gerai ir atitinka mano ranka skaičiavimai.Bet kad gauti parametrus žemiau-3dB Dc veiklos analizė rodo, kad produkcija įprastu režimu PGA ketina ~ 0V.BET trumpalaikis analizės pačios nuolatinės įtampos tendencingumo su "skipdc = yes" variantą, gerai atrodo ir įtampa visų mazgai atitinka mano ranka skaičiavimai.

Galiu manyti, trumpalaikis analizės rezultatus su "skipdc = yes" variantą, eventhough Mano DC veiklos rezultatų analizė nepavyksta.

Ar vistiek atgaminti trumpalaikis analizės rezultatus DC veiklos analizę tais atvejais, kai DC veiklos rezultatų analizė nepavyksta ir praeinantys analizės artimųjų.

Please help me.

Ačiū,
Yagi

 
Gal Atsiliepimai atsparumas įtaką srovės veikimo taškas.Kas už atsiliepimus rezistorių varža?

 
Tai nėra pakankamai informacijos, kad undestand ur problema.
Galiu padaryti 3 spėlionės:
1) savivaldybių gali turėti įtakos rezultatų DC modeliavimas.Jis gali turėti vertę 1e-6, kaip numatytasis.Patikrinti ir nustatyti daugiau Biger (pvz. 1e-9).
2) Can u show ur bandymo stendo, gali būti šios problemos.
3) Patikrinkite UR projektavimo ir eksploatavimo vietose tranzistorius.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top