D klasės galios stiprintuvas ...

A

aryajur

Guest
Be klasė D stiprintuvu, Lee knyga sako, kad nuo 2 tranzistoriai yra veikia kaip jungikliai (žr. pridedamą diagramą apačioje) transformatoriaus T2 pagrindinis turi savo galuose Arba pateko į žemę.ir kitų galų Arba pateko į 2Vdd pagal transformatorius veiksmų.
Aš nesuprantu kodėl kitos pabaigos pereiti prie 2 * VDD, kai vienas galas eina į žemę?
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Išėjimo transformatorius turi centre vandentiekio ir dėl to top apvija tiekia produkciją VDD kadangi apačioje-VDD.
Taigi išėjimo piko-iki didžiausios įtampos yra 2Vdd.
Linkėjimai,
IanP

 
Už vieną tranzistorius pateikiama knyga yra pridedami žemiau signalų.Aš suprantu, kad viršutinės pusės likvidavimo suteikia VDD 1 ciklą ir apačios likvidavimo suteikia VDD kitą ciklą kita kryptimi.Bet aš nesuprantu, tai kada nors tranzistorius tai, kaip veikia transformatorius jėga jo nutekėjimo eiti į 2Vdd, kaip signalo rodo?
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Tai nėra daroma dviem ciklais.Tai atsitinka per vieną ciklą.
Jei produkcija buvo plaukiojantieji norėtumėte, kad VDD pirmąjį pusmetį ciklas (viršutinė dalis transformatoriaus pirminės) ir-VDD 2nd half to paties ciklo metu (apačioje apvijų transformatoriaus pirminės).Todėl turite išėjimo signalas oji pačiu dažniu kaip ir kontrolės signalas, o išvesties nuorodos į GND yra 2 * VDD.
Linkėjimai,
IanP
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Aš atsiprašau, bet aš vis dar nesuprantu.Leiskite aprašyti visą vaizdą kaip matau.

vdrive yra tarkime dažnio sinusinės ė, kad T1 pirminę buvo įtampos vdrive 1 krypties (sprandinės teigiamas) per Π /-ė (Half laikotarpis), ir kita kryptimi (bottomside teigiamas) per kitą pusę pirkimo laiką.Taigi, dabar šią antrinio pasireiškia perduodami taip variantą.
Per 1st half of laikotarpio m2 APIE Todėl darant prielaidą, kad idealus perjungimo veiksmų nutekėjimą ir taip pirminių apvijų T2 yra 0 voltų sprandinės.Vidurio apvijų T2 yra VDD.Taip pat per šį pusmetį laikotarpį M1 OFF todėl jo nutekėjimas yra kintančios, todėl aš nesuprantu, kodėl jo potencialas yra 2Vdd, aš galvojau jis bus tiesiog VDD.
Dabar į kitą pusę ciklo m2 OFF ir jo nutekėjimas yra kintančios ir M1 ON ir jo nutekėjimą Taigi pirminės ir T2 bottomside yra žemės.Taigi dabar kodėl plaukiojantieji nutekėjimo og M2 turi būti ne 2Vdd?Jei ne tai bus tik VDD?
Atsiprašau už tai, kad pakimba.

 
galite imituoti grandinės naudojant OrCAD.
bet kompleksinis sprendimas galios stiprintuvų klasės D čia:
h ** p: / / www.geocities.com/CapeCanaveral/9096/index.htm

 
Ar žinote, kas yra transformatorius?
Jei žinote, kad galėtų suprasti tą dalį, kuri yra prijungta atjungimo tranzistorius bus VDD inducted VISOSE likvidavimo, tai pridės prie centro VDD vandentiekio gauti 2Vdd dėl atjungimo tranzistorius.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top