CW Doplerio Ultragarso kraujotaka detektorius

W

will0707

Guest
Aš iš tikrųjų daro magistro Elektroninė Matavimo sistemos, mano projektas taip: CW Doplerio Ultragarso kraujotaka detektorius.

Man labai įdomus pdf apie tai:
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Kita įdomi byla yra tokia:
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Vaidina svarbų vaidmenį kuriant CW Doppler yra fantomų: kraujo supanašėti.Šių dviejų failų leidžia sukurti fantomų:
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Aš iš tikrųjų daro projektas ir esu šiek tiek pakimba!Jei kas nors turi informacijos apie tai, kaip sukurti KNM Doppler, kad man bus labai malonu!
Ji s baigti skubiai, nes turiu pabaigti savo projektą 15 d.!

Thank you in advance!

 
labai tau ačiū!Po 3 minutes:labas!
Šiame tinkle, yra tikrai gera knyga apie ultrosound. rasite apie cw Doppler į ją sau lengvai. norus ....

http://www.ultrasoundbook.com/

 
Hello I am so domina Jūsų proyect.Aš labai panašų proyect į jūsų, bet vietoj fiksavimo žmogaus kraujo man žinoti, jei embrionų iš CHICK viduje kiaušinis yra gyvas.Aš stengiuosi su IR, tačiau manau, kad su ultragarsu bus geriau, Su-oji plakimas ir samall gyvūnų, Ar aš galiu pajusti jo širdis? O jei aš naudoju Ultragarsas ir 40khz, bus pakankamai tik pamatyti pokyčius, širdis embrioną (ir tik noriu žinoti, ar jis gyvas) Thank you very much

 
Ar kada nors manoma apie PW Doppler?
Koks yra skirtumas apie juos?

 
prašome gali man padėti mano projektas yra vaisiaus Doppler ir iwant kintamasis sine wave generatorius grandinės nuo 1mhz į 4MHz

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top