cortex-M3 standartas arba palyginti su AMR7TDMI?

F

fireball003

Guest
Labas,
Aš dirbu projekte, kur aš analizuoti procesoriaus architektūros ir sužinoti privalumai ARM Cortex-M3 virš kitų panašių 32 bitų procesoriai pavyzdžiui ARM7TDMI.Turiu LM3S801 ir NXP LPC2103 praktiškai paleisti ir išbandyti bet kurio standarto programa.

Aš ieškojau lyginamoji ataskaita, bet negavau dar vieną.Net ir aš negavau jokios atviro kodo standartas programa Embedded Processors!

Dabar atrodo, aš turiu parašyti programą etalonas ar bent comapre šie du procesoriai.Jei nėra jokio kito būdo, bet kodo palyginimas programa kas tada algoritmai turėčiau naudoti?Ar yra koks nors standartinis algoritmai lyginti daugumos pagrindinių bruožų bet 2 branduolių?

Prašome rodo man, ką aš galiu padaryti, kad analizuoti pagrindines ir palyginti šias 2 procesoriai.

Thanks in advance.

 
Ką apie naudojant tipiškų Galandimas-ir sausas akmuo bandymas naudojamas nustatyti iki vykdymo ITO skaičiavimo pajėgumus?

 
dhrystone neblogai.Galiausiai atrodo, kad aš turiu jį naudoti.Ar kas nors yra implemetned ir išbandyti dhrystone jų mikrokontrolerio?

Man reikia išbandyti ARM7TDMI ir Cortex-m3.Bet GCC ar Keil kodas perkeltas į LPC2103 ir LM3S801 arba bet koks kitas tos pačios šeimos bus tikrai naudingas.

Prašome rodo man lengvai uosto vertę ir palyginti šias 2 mikrokontrolerių simultenously.

Thanks a lot.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top