CMOS išdėstymą?

K

Katrin

Guest
Turiu du klausimus, susijusius CMOS išdėstymas

1, kai aš naudoju polivinilchlorido sluoksnio sujungti du tranzistoriniai vartai kartu (atstumas yra ne ilgas), tai gerai?ar aš geriau sujungti dviejų vartų kartu per metalo sluoksnį?

2, aš noriu atkreipti polivinilchlorido sluoksnio virš PDIFF arba NDIFF sluoksnis (pavyzdžiui, su inverterių, aš nupiešti PDIFF aplink NMOS, tada pridėti adresatus į PDIFF dėl apsaugos žiedas, tačiau paliktų PDIFF dalis be apsaugos žiedas laidų skersai).Aš nesu tikras, ar tai yra problema?
Nes kai aš perskaičiau, kad poli sluoksnį visoje difuzijos sluoksnis paprastai inteprated kaip vartai, todėl paprastai žmonės turėtų vengti, kad?

 
Katrin rašė:1, kai aš naudoju polivinilchlorido sluoksnio sujungti du tranzistoriniai vartai kartu (atstumas yra ne ilgas), tai gerai?
ar aš geriau sujungti dviejų vartų kartu per metalo sluoksnį?

 
Katrin rašė:2, aš noriu atkreipti polivinilchlorido sluoksnio virš PDIFF arba NDIFF sluoksnis (pavyzdžiui, su inverterių, aš nupiešti PDIFF aplink NMOS, tada pridėti adresatus į PDIFF dėl apsaugos žiedas, tačiau paliktų PDIFF dalis be apsaugos žiedas laidų skersai).
Aš nesu tikras, ar tai yra problema?

Nes kai aš perskaičiau, kad poli sluoksnį visoje difuzijos sluoksnis paprastai inteprated kaip vartai, todėl paprastai žmonės turėtų vengti, kad?
 
RDRyan rašė:Katrin rašė:2, aš noriu atkreipti polivinilchlorido sluoksnio virš PDIFF arba NDIFF sluoksnis (pavyzdžiui, su inverterių, aš nupiešti PDIFF aplink NMOS, tada pridėti adresatus į PDIFF dėl apsaugos žiedas, tačiau paliktų PDIFF dalis be apsaugos žiedas laidų skersai).
Aš nesu tikras, ar tai yra problema?

Nes kai aš perskaičiau, kad poli sluoksnį visoje difuzijos sluoksnis paprastai inteprated kaip vartai, todėl paprastai žmonės turėtų vengti, kad?
 
Katrin rašė:

Turiu du klausimus, susijusius CMOS išdėstymas1, kai aš naudoju polivinilchlorido sluoksnio sujungti du tranzistoriniai vartai kartu (atstumas yra ne ilgas), tai gerai?
ar aš geriau sujungti dviejų vartų kartu per metalo sluoksnį?2, aš noriu atkreipti polivinilchlorido sluoksnio virš PDIFF arba NDIFF sluoksnis (pavyzdžiui, su inverterių, aš nupiešti PDIFF aplink NMOS, tada pridėti adresatus į PDIFF dėl apsaugos žiedas, tačiau paliktų PDIFF dalis be apsaugos žiedas laidų skersai).
Aš nesu tikras, ar tai yra problema?

Nes kai aš perskaičiau, kad poli sluoksnį visoje difuzijos sluoksnis paprastai inteprated kaip vartai, todėl paprastai žmonės turėtų vengti, kad?
 
Sutinku su Brittoo.
Tai ne nessary pridėti guardring į inverterių.Bet analogas dizainą, jei esate labai rūpi ir triukšmo turėtumėte pridėti apsauginių aplink prietaisą.naudoti metalo ir tarpusavyje.Ji bus geriau grandinės efektyvumą.

 
Dėl poli varža yra didesnė nei metalo, bet salicide procesas yra mažiau kaip 10 ohm per_square.vartai poli (ne rezistorius poly) yra apie 30 Ohm normaliai no_salicide peocess.Ir poli kirsti sklaidos srityje, kurie sukuria Parasitic tranzistorius.ir vartai yra netoli substrato.linijos pakrovimo ir triukšmo nuo subatrate bus padidinti.
Ar galima padaryti, kad nustatomas pagal jūsų kūrimą ir taikymą.

 
Poļu maršrutą - už trumpą sujungti ir ne tokios svarbios junginių (pvz., lėtas skaitmeninis) tai ok.Pavyzdžiui, daugelyje skaitmeninių bibliotekų naudoti poli maršrutą, kuris yra taip sloppier nei jūs kada nors daryti.
Kalbant PDIFF ir NDIFF ir polinesočiųjų - taip jie prietaiso BET - dauguma gartraukiais taip pat naudoja kitų sluoksnių atpažinti prietaisus.(Aktyvus arba ką vadina jį atsižvelgiant į technologijų ir P / Nwells) jei ruožas Poli per guardring pripažintas prietaisas tai nėra gera raštišką ištraukėjas.

 
1.As poli sukurti parazitiniai tranzistoriai ir aukštesnės varža tada metalas, conectivity pagal metalo pageidautina, bet labai trumpais atstumais, nėra tokia problema jungiantis iš poli.

2.Your klausimas dėl apsaugos žiedas yra labai didelis, kai gimęs darai Analoginė išdėstymo sukelti tokiu atveju jus cant palikti dalį PDIFF ungaurded bet jei inverteriais versiją Aš Gerai.

 
secondlife rašė:2.Your klausimas dėl apsaugos žiedas yra labai didelis, kai gimęs darai Analoginė išdėstymo sukelti tokiu atveju jus cant palikti dalį PDIFF ungaurded bet jei inverteriais versiją Aš Gerai.
 
Katrin rašė:secondlife rašė:2.Your klausimas dėl apsaugos žiedas yra labai didelis, kai gimęs darai Analoginė išdėstymo sukelti tokiu atveju jus cant palikti dalį PDIFF ungaurded bet jei inverteriais versiją Aš Gerai.
 
Brittoo rašė:Katrin rašė:secondlife rašė:2.Your klausimas dėl apsaugos žiedas yra labai didelis, kai gimęs darai Analoginė išdėstymo sukelti tokiu atveju jus cant palikti dalį PDIFF ungaurded bet jei inverteriais versiją Aš Gerai.
 
į pirmą klausimą
naudojant poli yra žymiai geresnis nei metalo
už antrą
it's true a poli per difuzijos veikia kaip vartai

 
Už 1 klausimą:

Manau, jums geriau naudoti metalo prisijungti poli nes poli skirti daug daug didesnis resitance.Transistor vartų analoginiai dizainas labai jautri ir geriau prijungti jį su metalu.

 
Katrin rašė:

Turiu du klausimus, susijusius CMOS išdėstymas1, kai aš naudoju polivinilchlorido sluoksnio sujungti du tranzistoriniai vartai kartu (atstumas yra ne ilgas), tai gerai?
ar aš geriau sujungti dviejų vartų kartu per metalo sluoksnį?2, aš noriu atkreipti polivinilchlorido sluoksnio virš PDIFF arba NDIFF sluoksnis (pavyzdžiui, su inverterių, aš nupiešti PDIFF aplink NMOS, tada pridėti adresatus į PDIFF dėl apsaugos žiedas, tačiau paliktų PDIFF dalis be apsaugos žiedas laidų skersai).
Aš nesu tikras, ar tai yra problema?

Nes kai aš perskaičiau, kad poli sluoksnį visoje difuzijos sluoksnis paprastai inteprated kaip vartai, todėl paprastai žmonės turėtų vengti, kad?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top