Circuit pagal įpasirinktus

R

rajesh13

Guest
Kaip pagal įpasirinktus grandinės schema realizuojama.
Ar yra kokių nors potencialių problemų, susijusių su šia sistema.

Tai yra susiję su I / Os grandynų CMOS procesu.

 
Kaip įprasta, pagal įpasirinktus grandinės galia tr.arba paleisties grandinė

 
Aktyvus grandynai pagal PAD-metalas yra draudžiami, nes mechaninis įtempis esant suvirinimas laiko.Kad duoti per daug derliaus nuostolių.

 
Manau TI & Siemens naudoja šią sąvoką metus sutaupyti silicio srityje.

 
ESD gali pakišti įpasirinktus pernelyg, jei jis yra diodas ar BJT

 
Esu susirūpinęs dėl dalykų, kurie "sfsystem" paminėjo.Taigi, kas iš tikrųjų daroma kovojant su šių stressfull klijavimui įvykių.

 
I don't rekomenduojame naudoti aktyvų plotas nei ESD grandinė po kilimėlio.Aš tik žinau registre buvo įsikūręs po to apie 2 um taisyklė LCD ekranai vairuotojas.bet deep sub-mikronų procesas sukelia didžiulį mechaniniu įtempiu, net registruotis turės koncertą svyravimų charakteristikos.

 
Ar turite klausimų, streso lygį, kuris bus prieinamas grandinės įforminta įpasirinktus informacija.

 
Procesas turi būti suprojektuoti Aktyvi plotas BONDING (AAB).Tai terminas, vartojamas aprašyti išleidimą schema pagal obligacijų trinkelėmis.Aš dirbu bendrovė tai daro reguliariai mūsų vidinius procesus.Daugelis liejyklos neleidžia šios.

Mechaninius įtempius gali būti didelė, bet nebuvo paprastai sukelia mechnical nuovargiui oksido sluoksnių, todėl įtrūkimai oksidas pagal trinkelėmis.Šie įtrūkimai leidžia įvairių metalo sluoksnių trumpas dėmesį.

Gedimai nėra pasireiškia iš karto.Temperatūra dviračiu yra efektyviausias būdas pabrėžti šios nesėkmės mechanizmas.Mes norime, kad mūsų dalys pratraukite elektra, o ne eksponuoti bet įtrūkimai pagal kilimėlis po 500 ciklų nuo -65 iki 150 C. Jei tai atsitinka tada mes turime tvirtą procesas.

Aš Greita paieška IEEE Xplore (http://ieeexplore.ieee.org/Xplore/DynWel.jsp) ir nustatė 85 straipsnių AAB (aktyvus <and> plotas <and> suvirinimui).

 
Taigi, jei norite naudotis šia koncepcija, galiu naudoti.Ar man reikia patikrinti iš proceso žmonės.

 
Jei procesas leidžia jai tada ten turėtų būti žemėje taisykles, kurios nustato, kaip ji gali būti naudojama.Norėčiau patikrinti su proceso vaikinai arba liejimo pamatyti jeigu procesas naudojate leidžia AAB.Jei ji jie turėtų jus nukreipti į žemės taisyklių reikia laikytis siekiant gauti patikimus prietaisus.

 
DoctorProf rašė:

Jei procesas leidžia jai tada ten turėtų būti žemėje taisykles, kurios nustato, kaip ji gali būti naudojama.
Norėčiau patikrinti su proceso vaikinai arba liejimo pamatyti jeigu procesas naudojate leidžia AAB.
Jei ji jie turėtų jus nukreipti į žemės taisyklių reikia laikytis siekiant gauti patikimus prietaisus.
 
Yra daug ESD įtaisas turi būti suprojektuoti pagal pagalvėlės mačiau.Manau, kad galima sutaupyti erdvę.Dauguma šių ESD prietaiso diodas ESD.

 
nes aš žinau, yra vienas rinkinys grandinė pagal įpasirinktus biblioteką iš SMIC 0.18um.Tačiau ne masinės gamybos duomenų nuorodos.Iki šiol ji rodo sėkmei pagal vėžėjas tikrinimas.Reikia papildomo tyrimo apie patikimumą.

 
Yra daug rūšių produktas prietaisas pagal trinkelėmis.pavyzdžiui ESD, paleidimo grandinė, kūno Res.ir pan.
Svarbu, kad įtaisas, kuris yra pagal įpasirinktus yra kūno prietaisas.

 
LabasPažvelkite į šį įpasirinktus rėmai ir URL.

1.h ** p: / / www.ece.iit.edu/ ~ VLSI / Cadence / bloknotai /

Gera pamoka kaip naudoti Cadence Įrankiai (rekomenduojama)

2.h ** p: / / www.ece.iit.edu/ ~ VLSI / Cadence /

* -> T

TNX

 
Turiu vieną klausimą ..Aš draugui naudoti UMC 0.18um procesas
ir pateikti kai CKT pagal PAD ..
Tada -> Pad turėti pad_pilling problema.,,

 
andy2000a rašė:

Turiu vieną klausimą ..
Aš draugui naudoti UMC 0.18um procesas

ir pateikti kai CKT pagal PAD ..

Tada -> Pad turėti pad_pilling problema.,,
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top