CD automobilių Kasetė žaidėjas

U

unlving

Guest
Kaip galite prijungti nešiojamą CD grotuvą automobilių Kasetė grotuvas nenaudojant šių specialių CD skaitmeninių Kasetė adapteris?

 
You cant tikrai nebent jūsų galva vienetas gavo įėjimo į jį.Gali būti toli tai daryti, o tai reiškia, išpardavimas galva, nustatantis vieneto ieškant shcematic savo automobilį stero ir pateikti tam tikrus ryšius vidaus eilutėje lygis taip basicily į daug sunkaus darbo tiesiog pirkti juosta kainavo man 5 anglų svarais Theres No lengvai

wizpic

 
Yra naudojimas būtų radijo stotis į kasetė forma Jei galite turėti vieną iš šių Im'shure turėtų būti įmanoma pakeisti jį priimti stereo garsą.

 
I'll try statyti stereo radijo imtuvas mano CD-grotuvas ir perduoda garso signalus radijo Kasetė grotuvas!

 
Pagalvokite apie tai, kad vaizdo įrašymo yra susiję su senų TC rinkinių.Savirašis yra susijęs su tarp antenos ir televizija.Savirašis perduoda duomenis į specialų freuency juosta.Taigi savo projektą, tai reiškia, kad jums reikia sukurti, kad siuntėjas pateikia savo CD audio tarkim viršutinės ribos FM diapazone pvz. 108MHz.Daug pastangų!bet veiks.

 
Aš padariau tokį prietaisą, jis yra stereo ir labai small.It sunaudoja apie 3mA iš 9V battery.I niekada naudojamos po to, kai aš padariau, tačiau vis dėlto ji gali būti naudinga kai kuriems kitiems žmonėms, manau.

 
Yra kasetė formos adapterius, kurie yra stereo
su maža kabelis su 3,5 lizdą jį.
Vienas mano draugas gavo RF siųstuvas savo MP3
grotuvas, bet man nepatinka skambesys, buvo
nerimą High Freq triukšmas dėl to, altrough ji nėra
reikia AUX įėjimas ...

Zed

 
Labas

Aš pastatė mano adapteris naudoti tuščių kasečių atveju, aš įdėti magnetinio pikapas galva gavau nuo senų kasečių grotuvas, I hav panaudota 100 Ω rezistorius nuosekliai su kiekvienu galvos indėlis apsaugos tikslais.

Linkėjimai

 
Jūs naudojote galės OT pirkti mp3 grotuvą į kasetė formos.

Kaip minėta anksčiau, garsas buvo siaubingas, tačiau.

TC

 
Labas

Nebūk išdidus, aš nesakiau, aš pastatė mp3 grotuvas?

I said pastatytas sąsają naudojant senus Kasetė atveju, prijungti MP3 grotuvo išėjimas į stereo.

Linkėjimai

 
Tai taip paprasta, kai radijas yra naujas, pabandykite rasti "L ir R galia imtuvo lenta išėjimo iš jų atėmė, ir padėkite tarp radijo ir mp3 input switch.
Analizuoti Radijos's SSD lapeliai rasti garso įvesties.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top