Cadence --- man padėti

A

ankit12345

Guest
Norėčiau sužinoti, kas yra priemonių, naudojamų Cadence?
Kas yra kiekvienos priemonės tikslas?
Nuo ko pradėti??
Faktiškai mūsų laboratorijoje ... nėra vadovas, vadovas ........... mums iki šiol tik mes turėjome šiek tiek 2hours dėl icfb srauto seminare.
Right now iam semtis schematiškai ir modeliuoti jį virtuozas.
Esu pūdymo Tutorials iš Karališkojo karinio koledžo.
Prašome vadovas domėjosi, kaip išmokti šiuos įrankius, my self?
Kur galėčiau rasti geros vadovėliai?
Tik 3 mėnesių paliko mane mokytis šių priemonių ....... laiko pabaigti savo kurso.
Ar šiuo metu užtenka man sužinoti visą įrankiai? Jei ne ....... ką aš galiu mokytis?

 
U reikia skaityti failus iš http:crete.cadence.com
arba groups.google.com / Kretoje (Kreta newsgroup) ir cdnusers.org
u can see all priemonė, ir naudoti visas priemones, kad aprašyta
cdnusers.org demo video paskaitas.
kitais atvejais visi įrankiai Lab medžiagos.

Cadence turintys daugiau kaip 100tools
taip paaiškinant visas priemones priimti daugiau nei 100 puslapių.
U turi žinoti, kas R pagrindines priemones reikalingas skaitmeninis / analoginis dizainas.
tiesiog be tyrimo U cant understand anything.
vartotojo cdsdoc failus (tipas cdsdoc terminale)

skaityti visus failus cdsdoc

 
........ skaityti visus failus cdsdoc ...............
Aš perskaičiau keletą ......
už schematiškai aš perskaičiau apie 2000 puslapių doc
ir analoginių spektrų modeliavimas perskaityti visa dokumentacija, kuri R pasinaudoti ..... manau, kad geras Iam šiame įrankiai dabar .... bet tai užima daug laiko ......... turėčiau žinoti atleast kaip dirbti su ne vartai šia priemone ... tada tik aš galiu suprasti Kas ten cdsdocs .......

Aravind ačiū už atsakymą

 
Hi Ankit,
Kuris universitetas yra jums?Ar jūs kalbate su savo vadovui / lab incharge kurie pirko / išlaiko visas šias priemones Išsamus vadovėliai?Paprastai visos šios priemonės EGA bus dar Tutorial jų įdiegti kataloguose.Dėl Cadence "cdsdoc" yra gera pradžia (tipo, kad komandą UNIX SHELL).

Be to, kokių tu darai?Ar jums tikrai reikia visas priemones?Aplankykite www.cadence.com ir www.cdnusers.org už trumpą mintį, ką daro kiekviena priemonė yra skirta.

HTH
Sėkmės
Ajeetha
www.noveldv.com

 
Gerbiami Ajeetha
Iam doing Masters VLSI design.I nori mokytis visą icfb flow.And mano frnds ri terested skaitmeninių flow.So Iam surinkti duomenys apie visus įrankius.
Bye ~ ~

 
Yra knyga vadinama dizainerio vadovas prieskonių ir šmėkla Norėčiau galėjo it.but I don't

 
victorianovich1 rašė:

Yra knyga vadinama dizainerio vadovas prieskonių ir šmėkla Norėčiau galėjo it.but I don't
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top