buferio į diską didelis talpinė apkrova?

O

Octago

Guest
Mano grandines, noriu dizaino buferis, kad vairuoti dideli talpinė apkrova

Pavyzdžiui, šaltinis pasekėjų yra dažnai naudojama kaip buferis šią bylą

Tačiau šaltinis pasekėjas visada pristato įtampos kritimą tarp šių dviejų etapų, kurie nėra pageidaujamas mano atveju.

Taigi nėra jokių buferiai, kurie gali, viena vertus, vairuoti didelį talpinė apkrova, bet kita vertus, nėra jokių srovės įtampos kritimo?

 
Pushpull klasė AB buferiai galima variantas ..

Vaivorykštė

 
Ačiū, aš ką tik padarė Greita paieška Pushpull klasės AB buferiai internete, atrodo, kad tokio buferio sudaro Opamp ir kitus etapus ir dizainas gali būti gana sudėtinga

Ar yra koks nors paprastas Topologia Pushpull klasės AB buferio?Mano tikslas yra tik vairuoti didelis talpinė apkrova.raduga_in rašė:

Pushpull klasė AB buferiai galima variantas ..Vaivorykštė
 
Octago rašė:

Mano grandines, noriu dizaino buferis, kad vairuoti dideli talpinė apkrovaPavyzdžiui, šaltinis pasekėjų yra dažnai naudojama kaip buferis šią byląTačiau šaltinis pasekėjas visada pristato įtampos kritimą tarp šių dviejų etapų, kurie nėra pageidaujamas mano atveju.Taigi nėra jokių buferiai, kurie gali, viena vertus, vairuoti didelį talpinė apkrova, bet kita vertus, nėra jokių srovės įtampos kritimo?
 
Manau CMOS INVERTER su atsiliepimą rezistorius tarp įėjimo ir išėjimo turėtų daryti darbą.Tai būtų pakankamai dabartinis vairuoti dėl to, kad GM PVO ir nMOS ir rezistorius turi nustatyti išėjimo nusiteikimą būti kaip įvesties poslinkis to paties.

 
Velnias wrote:Octago rašė:

Mano grandines, noriu dizaino buferis, kad vairuoti dideli talpinė apkrovaPavyzdžiui, šaltinis pasekėjų yra dažnai naudojama kaip buferis šią byląTačiau šaltinis pasekėjas visada pristato įtampos kritimą tarp šių dviejų etapų, kurie nėra pageidaujamas mano atveju.Taigi nėra jokių buferiai, kurie gali, viena vertus, vairuoti didelį talpinė apkrova, bet kita vertus, nėra jokių srovės įtampos kritimo?
 
Kaip sakiau, rezistorius gali būti nustatyti išėjimo poslinkis lygus įėjimo šališkumo.Antra, bet stiprintuvo pelnas visada yra per mažas intervalas pirkimo.Šio įėjimo gali būti perkeliama keičiant santykis diapazono PVO į nMOS plotis.

 
leohart rašė:Velnias wrote:Octago rašė:

Mano grandines, noriu dizaino buferis, kad vairuoti dideli talpinė apkrovaPavyzdžiui, šaltinis pasekėjų yra dažnai naudojama kaip buferis šią byląTačiau šaltinis pasekėjas visada pristato įtampos kritimą tarp šių dviejų etapų, kurie nėra pageidaujamas mano atveju.Taigi nėra jokių buferiai, kurie gali, viena vertus, vairuoti didelį talpinė apkrova, bet kita vertus, nėra jokių srovės įtampos kritimo?
 
ačiū

Bet jei aš naudoju OTA vieningai atsiliepimai kaip buferis, bus svyravimo problema yra ypatingos svarbos?

 
Octago rašė:

ačiūBet jei aš naudoju OTA vieningai atsiliepimai kaip buferis, bus svyravimo problema yra ypatingos svarbos?
 
Labai ačiū dar kartą.

Atrodo OTA su Unity-Gain kaip įtampa pasekėjas gana dažnai naudojami.Aš neturiu daug praktinės patirties apie Operational Amplifier dizainas.

Ar yra koks nors atskaitos schema ar Datasheet šią grandinę?Velnias wrote:Octago rašė:

ačiūBet jei aš naudoju OTA vieningai atsiliepimai kaip buferis, bus svyravimo problema yra ypatingos svarbos?
 
Aš negaliu iš tikrųjų jums bet tiksli informacija apie tuos mes naudojame, tačiau jie iš esmės standartinis ilgai tailled pora (diferencialinio stiprintuvo) su visu ve atsiliepimų.

Aš pridėti į 5uA buferio schema, jums gali tekti pakoreguoti dalių dydžius, kad atitiktų jūsų poreikius ir valdyti procesą ir tt Tereikia pasirinkti protinga overdrive įtampa ir tt, už tranzistorių.Jei turite vietos, nors, naudojant 2 pakopų Op-Amp (su-ve, atsiliepimai), mes visada naudoti šiuos kai drivinng iš lusto pagalvėlės - šališkas kelis mA.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Galite rebias DC lygiu pora kondensatorių ir rezistorių, jei frequecny yra labai didelis.
O jei dažnis nėra labai didelis, jis bus nerūpi didelis kondensatorius.
Taigi, galite pranešti mums, dažnumas ir vertė kondensatorius?

 
Dažnis yra ne daugiau kaip keletą KHz
talpinė apkrova reikia vairuoti negali būti daugiau negu 50pF

jecyhale rašė:

Galite rebias DC lygiu pora kondensatorių ir rezistorių, jei frequecny yra labai didelis.

O jei dažnis nėra labai didelis, jis bus nerūpi didelis kondensatorius.

Taigi, galite pranešti mums, dažnumas ir vertė kondensatorius?
 
Octago rašė:

Dažnis yra ne daugiau kaip keletą KHz

talpinė apkrova reikia vairuoti negali būti daugiau negu 50pFjecyhale rašė:

Galite rebias DC lygiu pora kondensatorių ir rezistorių, jei frequecny yra labai didelis.

O jei dažnis nėra labai didelis, jis bus nerūpi didelis kondensatorius.

Taigi, galite pranešti mums, dažnumas ir vertė kondensatorius?
 
Kaip didelis kondensatorius apkrova.Manau, klasė AB potentialchoice

 
ne daugiau kaip 10pFtia_design rašė:

Kaip didelis kondensatorius apkrova.
Manau, klasė AB potentialchoice
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top