braižymas Pioncare skyriaus MATLAB?

L

Luckybuilding

Guest
Labas,
Man reikia analizuoti Chaotic signalas.of a signal in MATLAB?

Prašome, vadovas domėjosi, kaip aš galiu sklypas Pioncare skyriaus
MATLAB signalas?

Ačiū
Paskutinį kartą redagavo Luckybuilding m. rugpjūtis 21, 2007 9:55; Redaguota 1 kartą iš viso

 
Ką reiškia "Poincare skyriaus turiu naudoti MATLAB, ir manau, jei galite paaiškinti, kad aš galiu jums padėti

 
Ačiū už atsakymą.
Aš turiu galvoje, kad skyriuje yra nubrėžtos per etapą kreivė signalą (pvz., trijų padėčių vienas), kurie bus rodomi fazės kiekis signalui, ir mes galėsime palyginti panašumu dviejų Chaotic signalų, kurie sustoja šioje plokštelėje (Pioncare skirsnį).
Aš tai noriu palyginti du Chaotic signalas per braižymo jų Pioncare skyriaus, kuris yra skyriuje (cut) dydis etapas kreivė.
Ar šis paaiškinimas pakankamai aiškus?

Paskutinį kartą redagavo Luckybuilding m. rugpjūtis 21, 2007 10:05, edited 1 kartą

 
Jei aš suprantu, jūs norite sklypas 2 signalai tame pačiame sklype skyrių (arba į abu etapai).Jei jis yra tuo atveju, siųskite man savo 2 signalai ir padarys tai už jus.

 
Foufou rašė:

Jei aš suprantu, jūs norite sklypas 2 signalai tame pačiame sklype skyrių (arba į abu etapai).
Jei jis yra tuo atveju, siųskite man savo 2 signalai ir padarys tai už jus.
 
Luckybuilding Hi, I don t know jūsų specialybė, jei ji fizikos ar elektronikos, duosiu jums MATLAB kodą, kad padėti Jums sklypas šią figūrą, ir jeigu nėra jokio paaiškinimo nedvejodami klausia manęs, OK

Per pirmąjį iš savo apibrėžimą Chaotic signalas Aš suprantu, kad yra atsitiktinių signalų karalius.
Pirma, jei jūs sakote etapas domeno su signalu ar skaičių mes suprantame, pagal tai, kad tai vienas iš kompleksinio skaičiaus (Phase egzistuoja tik kompleksinių skaičių).
Antra, manau, kad jūs tai fazių domeno su spektrinės Domenų etapas.Coz nėra etapas srityje; yra laike ir dažninį (žinoma kaip spektrinės domeno).Spektro sritis yra Furjė transformacija ir signalo šio vieno etapo tiesiog Furjė transformacijos etapas įvertino FFT algoritmus su MATLAB atveju.

Mes pareiškiame, atsitiktinių signalų MATLAB pagal randn funkcijos ir šis kodas:
Sig = randn (1.100),% 100 punkte atsitiktinis kintamasis taip Gauso Min.
Mes apskaičiuoja Furjė transformacija naudojant FFT 100 punktas:
Spec = FFT (SIG);
Ir jo fazės spektrą skaičiuojamas naudojant kampinę funkciją (Coz Techninė yra sudėtingas vektorius):
Phase = kampas (spec);
Mes sklypas rezultatas:
sklypo plotas (fazės);
O jei norite, kad sklypas atrodo vienas tu pridedamas pointcare nuotrauką
stiebas (fazės "LineStyle ',' none ');Ir apie 3D etapas atstovavimo, turėtumėte rasti kitas kintamasis sklypas 3D.Paaiškinkite, kad daugiau ir galiu 3D sklypas naudojant MATLAB.

Norėčiau jums padėjo, ir jei nėra kito paaiškinimo aš hier.

Turiu klausimą, jei jums leis tai padaryti.Ar jus po studentas universitetą, arba gradacija ir iš kur

Manote

 
Foufou rašė:

Luckybuilding Hi, I don t know jūsų specialybė, jei ji fizikos ar elektronikos, duosiu jums MATLAB kodą, kad padėti Jums sklypas šią figūrą, ir jeigu nėra jokio paaiškinimo nedvejodami klausia manęs, OKPer pirmąjį iš savo apibrėžimą Chaotic signalas Aš suprantu, kad yra atsitiktinių signalų karalius.

Pirma, jei jūs sakote etapas domeno su signalu ar skaičių mes suprantame, pagal tai, kad tai vienas iš kompleksinio skaičiaus (Phase egzistuoja tik kompleksinių skaičių).

Antra, manau, kad jūs tai fazių domeno su spektrinės Domenų etapas.
Coz nėra etapas srityje; yra laike ir dažninį (žinoma kaip spektrinės domeno).
Spektro sritis yra Furjė transformacija ir signalo šio vieno etapo tiesiog Furjė transformacijos etapas įvertino FFT algoritmus su MATLAB atveju.Mes pareiškiame, atsitiktinių signalų MATLAB pagal randn funkcijos ir šis kodas:

Sig = randn (1.100),% 100 punkte atsitiktinis kintamasis taip Gauso Min.

Mes apskaičiuoja Furjė transformacija naudojant FFT 100 punktas:

Spec = FFT (SIG);

Ir jo fazės spektrą skaičiuojamas naudojant kampinę funkciją (Coz Techninė yra sudėtingas vektorius):

Phase = kampas (spec);

Mes sklypas rezultatas:

sklypo plotas (fazės);

O jei norite, kad sklypas atrodo vienas tu pridedamas pointcare nuotrauką

stiebas (fazės, "LineStyle ',' none ');Ir apie 3D etapas atstovavimo, turėtumėte rasti kitas kintamasis sklypas 3D.
Paaiškinkite, kad daugiau ir galiu 3D sklypas naudojant MATLAB.Norėčiau jums padėjo, ir jei nėra kito paaiškinimo aš hier.Turiu klausimą, jei jums leis tai padaryti.
Ar jus po studentas universitetą, arba gradacija ir iš kurManote
 
Hi again,
Jei jau suprantate, jūs norite atskiras plokštė skyriaus signalas i E.skyrių, kuriame mėginiai vertė doesn t, pokytis pav pridedamas.

Jei jis yra, siųsti man į chaotiškas signalas, pavyzdžiui, ir aš bandau padaryti tai už jus.

Ak, ten ne Cv kaip jums sed
Mano
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Ne visai,

Mes 3D etapas domeno sklypas (pavyzdžiui, kaip pridedamame paveiksle ir kiti turiu pridedamas anksčiau) ir mes galime katė 3D kreivė skirtingomis kryptimis.
the plate that cuts the curve and includes most points of the curve. Then, plot
the figure of that section of the plate cuts through the 3D curve to get the figure like one I have attached before.Mes norime pasirinkti
plokštė, kad gabalai kreivė ir sudaro didžiausią taškų kreivė. Tada sklypas
tos plokštės gabalus per 3D kreivė skyrių pav gauti paveikslą kaip viena turiu pridedamas anksčiau.Be to, aš pridedamą pavyzdį signalas (gali būti importuojami į MATLAB darbo sritį).Galite sklypas etapas domeno pav naudojant MATLAB failas I have attached iki (Plot3P.m).Bet apie CV, Aš norėjau, kad šis failas yra susijęs su mano profilyje (kad reikia šiek tiek atnaujinta):

http://banaie.persiangig.com/Curriculum% 20Vitae.doc

Dar kartą ačiū
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Hi again,
Doyou turėti MSN adresas.Jūs galite nusiųsti jį į mane ir tada mes kalbame lengviau Gerai

 
Deja, nemanau, naudojimo ir patikrinti mano MSN reguliariai (nors aš vienas [banaii @ msn. Com])

).

Aš paprastai naudoju Yahoo ar Gmail ID, kad abu vardai yra panašios mano profilį čia (luckybuilding).
Ir šie du dalykai yra patogesnė už mane.
Leiskite man žinoti, kas yra geriau už jus.

Aš mielai pasikalbėti jums.

Ačiū
Paskutinį kartą redagavo Luckybuilding m. rugpjūtis 21, 2007 10:07, edited 1 kartą

 
Hi luckybuilding,
Mes naudosime "Gmail" ir aš atsiųsime žinutę į ją Gerai
see you next

 
Labas,
Gerai, mes čia kalbėti ..

).

Laukiu jūsų pranešimų į Gmail (Nick: luckybuilding).Ačiū

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top