bootloadera už PIC16F877 ..... Help needed urgently

G

guesswho

Guest
Manęs nebuvo galima parsisiųsti bootloadera Hex byla dėmesį PIC16F877 successully.Problema, kad aš susiduria yra:

Aš naudoju ALL-11 Programuotojas gamina Hi-Lo sistema.Kai aš Įkelti failą įkėlimui į mikrovaldiklį Esu privalo pateikti savo tipą.Mane pasirinko INTHX8M ir tada buvo dar vienas variantas, kuris išdėstomas taip:
Nepanaudoti bitai
(i) dont care (Kai aš pasinaudoti šia galimybe ir programos mikrovaldiklį, kad failas yra successfflly perduoti robotas tačiau problema yra ta, kad raudona ir žalia lemputės nuo robotas yra įjungta "ON" ir PGM būdas taip pat exec būdas . Be to, kai aš stengiuosi naudoti Hemisson Uploader po serijos ryšys tai nepadės išaiškinti robotas.)
(ii) 00 (nieko neįvyksta. vadovaujama Nr įjungtas. Veikiau robotas elgiasi labai netikėtai ir jo varikliai pradėti sukasi be bet kokios fiksuotos kainos modelis ir tada sustoti po tam tikro laiko.)
(iii) FF (kai aš naudoju šią parinktį, programa nėra perduota, kaip teisingai, kai galiu palyginti programuotojas buferis su į mikrovaldiklį tai suteikia šiek tiek prisiminimų neatitikimus atminties. pvz., jei tam tikrą bitų programuotojas iš buferinės skaito FF FF FF tada mikrovaldiklį grįžta 3F 3F buferis.)

Be to, kai aš visiškai ištrinti iš atminties net robotas tada atmintis ne visi FFFF gana tai lyg 3F 3F 3F į pradžią ir tada poilsio elgiasi Gerai. (Kai vidutinio nuotolio 4.200 nulio ir tada visi FFF-aisiais.)Gal galėtumėte man padėti šiuo klausimu.Aš tikrai sunku ir tikrai pavargau nuo viso šio dalyko.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top