beaidės kameros

B

bbvv

Guest
labas

i problema ne mano darbas su beaidės kameros,
kai kurių dažnių rezultatas yra mesti gerai ir kitose freq rezultatas yra blogesnis (įvairių vėliau atviros erdvės testas).
kameroje turi dirbti nuo 0.8GHz iki 18GHz.
bet ne 2.4, 5.5 rezultatas yra nepagrįstas.
kamera 10x5x5 skaitiklis
Ar kas nors turite kokių nors pasiūlymų?

ačiū

 
Gerbiami bbvv

Jūs galite įkelti JPG šio freq.

Aš galiu pateikti keletą idėja.
Jei jis šurmuliuojančioje turite problemų su generatoriaus pabandyti freq.žingsnis 0,01 GHz, šalia aukščiau freq.5 ≈ 2.4x2 pirmos ir antros harmonikos

Jei jis nėra lygus gal jos atspindys kažkur kameros ar problema Tx.antena
Ar tikrinti kito antenos šiuos dažnius?

lt

 
Gerbiami plazmos

Manau, kad problema yra atspindys nuo sienos, tačiau Im not sure, ar yra kokiu nors būdu tai patikrinti?(o ne VSWR patikrinti).

Kadangi problemos atsiranda, kai i bandymo sektorius (60,90,120), įvairiakryptė ir mažas mažas pelnas antena (vienas pleistras).

Tuo sektoriui ir įvairiakryptė šablonų nėra teisinga lyginti lauke tyrimas ir modeliavimo rezultatus.

Per mažas antenos, aš daug triukšmo ir kai Silver apie 1 dB Zenith.

Ar manote, kad priežastis gali būti:

1.Tx galia turėtų būti didelės arba mažos?(nuo -10 iki 10 dBm)
2.JEI dažnis turi būti 10-3000?
3.Galbūt man reikia susiaurinti centras kamerą per vidurį, kai atspindys yra max?

Dėkojame iš anksto

bbvv

 
80 procentų iš daugelio problemų yra jungtys.Likę 20%
visų problemų jungtys per.Pradėti čia.

Jūs negalite pasakyti, jei tai kompaktiškas diapazonas arba tolimojo lauko diapazone.Jei tai kompaktiškas diapazonas gali tekti peržiūrėti dėmesio derinimą.

Kaip greitai atspėti jei sugėriklis yra maždaug dviejų pėdų storio viskas turėtų būti baudos L ir S juostoje.

Įsitikinkite, kad jūsų fixturing nėra sukurti problemą.

 
Labas
Aš perskaičiau bet kur, kad pašarų kabelių įtakos spinduliuojančiojo modelio, todėl ir turi naudoti medžiagų (ferrites į prancūzų nežinote jį Anglų atsiprašau), kad izoliuoti, kad būtų išvengta jo įtaka gimęs darbo kreiptis į:

C. ICHELN, J. OLLIKAINEN, p. VAINIKAINEN
Mažinant poveikį pašarų kabeliai mažų antena matavimai
Electronics Letters, Vol.35, N ° 15, pp.1212-1214, July 1999

C. ICHELN, p. VAINIKAINEN
Dvigubas dažnio Balun sumažinti įtaką RF pašarų kabeliai mažų antena
matavimai
Electronics Letters, Vol.36, N ° 21, pp.1760-1761, 2000
m. spalio mėnesio

C. ICHELN, J. KROGERUS, p. VAINIKAINEN
Naudoti Balun chokes mažo antenos spinduliuotės matavimai
IEEE Transactions on Instrumentation and Measurement, Vol.53, N ° 2, pp.498-506,
Balandis 2004

 
1.Tx galia turėtų būti didelės arba mažos?(nuo -10 iki 10 dBm)

 
Kuo daugiau galios įvesti, jums švaresnis modelio
Jei naudojatės tinklo analizatorius galite pamatyti atsako lygio rodymo ir pamatyti, ar jis švarus ar triukšmingas.

lt

 
plazma wrote:

Kuo daugiau galios įvesti, jums švaresnis modelio

Jei naudojatės tinklo analizatorius galite pamatyti atsako lygio rodymo ir pamatyti, ar jis švarus ar triukšmingas.lt
 
Galite pabandyti perkelti savo kodą ir bandymo antenos suartinti.Kadangi skamba kaip jūs bandymų mažas pelnas antenų galėsite arčiau be artimojo lauko problemas ir gauti daugiau tiesioginio signalo ir mažiau santykinis išsibarsčiusios signalą.Tai gali pagerinti jūsų bandymo rezultatas.

 
jums reikia naudoti LNA į amplifikuoti gautus lygį jūsų imtuvas.ir per pastarąjį mėnesį išbandyti L1 GPS antenos, mūsų universiteto kameroje, kai mes naudojame LNA rezultatus mūsų mesurement yra kvalifikuoti so much!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top