BE PROJEKTAI

W

wajahat

Guest
HI visiems šio plant.I esu undergradute studentas ir šiuo metu studijuoja
7. semester.ITs mano galutinis pusmetis ir aš vis dar ieškau puiki idėja mano laipsnis project.Mates i am bėga laikas laikas. Prašome Padėkite man su šia ar kitaip ji bus smūgis mano smegenys. Prašome sugalvoti kai innotative idėjos iki jos per late.Any idėja apie telecom.I esu nebijo darbo hard.Please padėti man su idėja marsh.I esu laukia teigiamą response.thanks.

 
hiye,

Šiuo metu aš užsiėmęs boost konverteris ir jos kontrolės sistemos projekto.tikiuosi, tai padės jums.

linkėjimai,

Jeffrey

 
i am gratefgul jums. blogai būti realiy dėkingas, jei galėtumėte duoti man truputį abstrakti.
THANKS

 
wajahat,

paskatinti konverteris pereiti būdas maitinimo (i am not sure, jei apie tai), kur jis mažesnis įėjimo įtampa ir suteikia didesnę išėjimo įtampa.ty.Vin = 5V ir Vout = 10V.tai pasiekti perjungimo induktoriaus ir išjungti.ir gali daryti paieškos google apie SMPS.ir supranta daugiau.tačiau dažniausiai, jei yra skirta paskatinti konverteris, Jums dizainas jos kontrolės sistemos, taip pat.kad yra ...jei jūsų Vin lašai nuo sakyti, 5V to 3V ...Jūsų Vout nebus paveiktos.tai pasiekti kontroliuojant ciklo jūsų pwm.

linkėjimai,
Jeffrey

 
I'm sorry man, ir tikrai nesutinku su asmenų, kurie prašo apie idėjas savo projektus ....jei negali turėti jokių idėjų apie tai, ką daryti, ką tarnavo visiems savo instrukcija?Norėčiau patarimų Jums: Žr aplink ir sužinoti ką žmonės turi (tikri dalykai apie elektronikos), ir manote, kad tai tikrai negali dėsto universitete.
Jei kada nors fantasticated jūsų galvoje plaukioja objektai, robotai, lazeriniai bijau tt galima rasti idėją, kad taip pat ....Žinau iš patirties, ir i gavo didžiausią.linkėjimai

maXer

 
Thanks a lot jeff man patinka jūsų dvasią. Aš jums dėkoju.

 
Undergraduate Gerai?
Tada tikrai reikia ką nors tai visiškai naujas, aš siūlau jums pradėti dirbti su viena iš sričių, ir mokytis ir mokytis,
o vėliau, baigęs lygį galima patobulinti kai kurias naujas dalykas.
Dabar atlikite nedidelį tyrimą ir pateikti keletą idėjų apie tai, kas nauja, gali būti padaryta.

Pavyzdys: ADSL modemus įdomu
Elektros linijos ryšių
ir netgi galite bevielių, daryti kai kurių tyrimų skaitmeninio radijo imtuvai, įranga Radijas RF MEMS naudojimas ryšių sistemos, Super atlikti ADCs ....Yra daug,
Dar daugiau,
Galite pereiti į daugialypės terpės,
Vaizdo suspaudimo, garso apdorojimo ir suspaudimo ir tt ....Šios sritys yra labai įdomi.
Sėkmės.

(Žinoma, aš visiškai sutinku, apsižvalgyti ir pamatyti, kaip kiti poreikį. Tai geriausias šaltinis idėjos)

 
Sutinku apsižvalgyti idėją, bet visi derybų dėl hi-tech material.I esu diplomantas ir akivaizdžiai i dont know much about this aukštųjų stuff.I Bandau.
Na MAMI Thanks a lot. Dėkojame gesture.Take atsargiai.

 
wajahat mano vyras Jums atrodo būti painiojama su tiek daug galimybių turimo jums.tiesiog nuspręsti apie vieną dalyką ir prilipusios prie jos.Thats visus ican pasakyti ............

Nieko nėra neįmanoma šiame pasaulyje, pabandykite visada geriausias!

 
pls apsilankykite www.geocities.com / deb_mallik / CPLD arba kreipkitės į mane deb_mallik (at) yahoo.com

 
galite pabandyti kai kuriems automobilių pramonės kontrolės sistemų

 
LabasSkaitmeninis watermarking - MATLAB - Projekto Uploaded athttp://edaboard.com/ftopic164892.htmlŠis projektas yra išbandytas praktiškai ir veikia gerai.

Atsisiųsti!Linkėjimai,
Vishwa

 
gerai i prisijungs
7. sem labai greitai, nors mūsų fac turi plaukti kai kurios tema viltis ir gali rasti ką nors naudinga
1.Design RF komiteto Nuoroda
2.VLSI įgyvendinimo Fuzzy Logic Controller
3.Motion Kompensacija naudojant bangelės pagrįsta vaizdo kodavimo
4.DSP pagrįsta dizaino H.264/AVC dekoderis *
5.MIMO kanalo modeliavimas *
6.Text į kalbos kursai Indijos kalbos
7.Speech didinimas
8.Speaker pripažinimas
9.Techniques dėl skaitmeninių vaizdų ekspertizė
10.Speech įjungiamas jungiklis #
11.A Falki Tinklo kontrolės metodas Disk Drive
12.Plokšti antena už Wireless CommunicationsMan, prašome skaityti ir modeliavimo rezultatai, MATLAB kodai * temos

ir vienas iš mano frnd padarė patikimą darbą #

iš viso 33 projektai yra man paminėti tik few.It būtų geriau, jeigu jūs galite nustatyti savo srities interesų

 
labas
Sidra čia .... actully i
can't help ua daug ... kaip jiems mano šeštasis pusmetį telekomunikacijų Engg .... taip ur daugiau patirties, nei man .... bet i can atleast pasakyti, kad ir reikia pasirinkti metus projektų, susijusių su GSM, CDMA ar GPRS, šių technologieies yra tuo metu, ... anyways ... kokia ir pasirinkti tai duok man žinoti ... thx .... sidra_maheen84 (at) yahoo.com

 
I'll be realiy dėkingas, jei galėtumėte duoti man šiek tiek abstrakčius

 
Jiems taip pat rengia keletą projektų.Pabandykite galvoti apie sometihing kaip automatinis automobilio numerio ženklas numeris atpažinti
ir kt.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top