Atspausdinta uždusti dėl spausdinami monopolis antena

O

orisapir

Guest
Hi all,
Aš stengiuosi suprojektuoti ir pastatyti SPAUSDINTA monopolis antena be įžeminimo plokštės (padaryti jį tulejki antena).Kaip jūs padaryti SPAUSDINTA tulejki uždusti?Aš priėmimo perdavimo linijos juostelės eilutė, tačiau atrodo, kad tik dvi eilutės ketvirčio bangos ilgio veikti kaip riteriai nepakanka.
bet patarimų ar idėjų?

Thanks1

Ori

 
Dizainas atspausdintas Meander linija ir tai bus jūsų atspausdinti užspringti.
http://ma.icu.ac.kr/papers/2002_MOTL_meander.pdf

 
Dėkojame Vfone už atsakymą.
Deja, šio tipo sprendimas nebus išspręsti savo problemą, nes mano antena yra ne ant įžeminimo plokštės.Gal aš galiu apibūdinti ką Aš ieškau kaip įgyvendinti Bazuka dantų atspausdintas būdu ant spausdintinės, gumos ančių patiko, monopolis antena.

Thanks again,

Ori

 
Jūs kalbate, nėra įžeminimo plokštės.Bet tai yra neįmanoma.Srovės eiti į anteną, turi būti lygi ir priešinga kryptimi dabartinės grįžti į šaltinį.Į tarsi įkalbinėti linija, tai yra akivaizdu - pirmyn keliauti dabartinio galima vertinti kelionės į centrą dyrygent, ir grąžina dabartinę galima minties keliauti į išorinio laido skydas.Šiuo rūšių pašarų, dėl monopolijos,
galite nenorėti dabartinės teka atgal į ne žemės skydas, bet noriu 100% ji teka atgal į vidų su įkalbinėti žemės skydas.Todėl, kai pateikti perdavimo linijos sleave ant išorinės Przywalać žemės skydas sustabdyti ne srovės srautas.

Jūs, atrodo, yra įvairių pašarų mechanizmą, tačiau vis dar norite naudoti uždusti daryti "kažkas".Nežinote, ko norite, tačiau akivaizdžiai geriau apibūdinimas reikalingas.

 
Jūs teisus Szturchaniec, būtina pakeisti kai kurias galiojančias Return, kuris yra ant Przywalać Tikimės, kad vidinė pusė išorinės įkalbinėti skydas.Aš nekalbu nėra žemės tiesiog nėra įžeminimo plokštės.Aš iš tiesų ieško keletas spaudiniai (PCB) įgyvendinimo, kaip sukurti choke į Współosiowy toks būdas.

 
Jei yra Przywalać tiesiog metalinio vamzdžio, per jį ir reguliuoti ilgį.Tai klasikinis Bazooka rankovės.Arba naudokite vario folija.Feritinės granulės gali daryti tą patį darbą.Jūs tikslas yra užkirsti kelią Rusijos srovės srautas per IŠORINĖS dirigentas Bendraašis kabelis.Feritinės granulės gali tai daryti gerai.Gali būti geriausias sprendimas yra naudoti Diferencialinė linija su Balun, bet tai tik idėja.Jūs žinote, kad jūsų paraiška geriau.Vienas kelias yra ritė keletą apyvarta įkalbinėti aplink feritas Toroid ar net tik ritė be pagrindinių.Priklausomai nuo dažnio ji gali gerai dirbti.Aš toks droselis (ne feritas) mano namuose radijo stotis ir ji veikia puikiai.

 
Dar kartą ačiū už atsakymą, tačiau atkreipkite dėmesį, kad Aš ieškau dėl spausdintos versijos NĖRA A Koaksiālā VERSION!
Negaliu įgyvendinti nieko, kuri nėra PCB pagrįstas dėl gamybos reikalavimas.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top