atminties duomenų saugojimas

X

x3.exe

Guest
Hi all,

Man reikia sujungti kai išorinės atminties IPS, siekiant saugoti asmens duomenis nuo ADC.
Esu visiškai naujas prie jo, taigi aš norėjau paaiškinti keletą dalykų:

1.Kokio tipo atmintis tiktų šiam purpouse?
2.Kaip jis gali būti prijungtas prie UC ir spręsti?
3.Kaip daug lėčiau bus uc susipažinti išorinės atminties, lyginant su jos vidinė atmintis?

 
labas,

Viskas tikrai priklauso nuo to, kiek duomenų, kuriuos norite saugoti - taigi, jei jūs naudojate 10bit - 2byte ADC rezultatą savo laikais rezultatus norite saugoti numerç.

SD kortelės garso lengva, tačiau dar turi atrasti, paprastas pasirodė grandinės ir programinės įrangos padaryti.

EEPROM tikriausiai kitą geriausias pasirinkimas, jei šie lustai yra pakankamai dideli, kad už savo poreikius?- Jūs galite naudoti keletą kartu.
Jos yra sujungti arba SPI ar I2c autobusas, kuris turi Microchip Tutorials dėl Jei naudojate surinkėjas - I Found SPI lengviau kodas.

Kuris visada tipo naudojimui eiti reikia žinoti, kad kai yra 5V, kai yra 3v3, taigi, geriau gauti vienos gali veikti jūsų santimų, įtampa, o ne naudodami lygio įtampos keitiklis

 
Sparkfun parduoda gražus DATALOGGER.Jie pardavinėti kitų rūšių, taip pat

http://www.sparkfun.com/commerce/product_info.php?products_id=9228

-= Bryan =-

 
Man reikia saugoti duomenis iš ADC kuris mėginių 4 kanalų 8khz dažnumas iki 4 minučių (kiekvieno imties 2bytes).Taigi man reikia iš megs atminties Manau pora.Kuris iš jų yra lengviau sąsaja su IPS?

 
wp100 rašė:

SD kortelės garso lengva, tačiau dar turi atrasti, paprastas pasirodė grandinę ...
 
Aš naudoju PIC33fj128gp802, kurie gali mėginyje 4 kanalų vienu metu naudojant pastatytas ADC.Aš išbandyti ADC modulis, It works fine.Dabar aš noriu perduoti iš ADC mano nešiojamojo kompiuterio, naudojant UART, o tai ne labai gerai dirba, yra laiko klausimas, kad aš ne išspręsta dar.Signalas man rodomas areštas.
Ar yra jungtys ir adapteriai sąsajos SD kortelės į mikrovaldiklį?Jūs galite ne tik lydmetalio kortelė tiesiogiai IPS kaiščių.[/ img]
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
x3.exe rašė:

Ar yra jungtys ir adapteriai sąsajos SD kortelės į mikrovaldiklį?
 
Darant prielaidą, kad būsiu pirkti http://www.paltronix.com/rs232mmc.htm jungtis, kaip galiu skaityti duomenis iš konkretaus adreso vietą.Aš ne su SPI patirtį visais, yra labai sudėtinga rašyti kodą, rašyti ir skaityti funkcijos?Ir kas yra minimali atminties blokas galiu skaityti iš SD kortelės?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top