Atlyginimas ir darbo rinkoje Belgijos

K

kukitron

Guest
Labas,

Mano žmona kreiptis dėl su ES darbo.Mes šiuo metu gyvena JAV, bet kokios yra elektros inžinierius, Analog įrangos projektavimas ir mikroprocesorių programavimas ir kaip dificult yra rasti darbo užmokestis?

Thanks for your help

 
Hello kukitron

viskas priklauso nuo exp lygis ..jei UR žmona turi geras Tinka ji gali tikėtis gerų pasiūlymų su labai gera užmokesčio ...BEL gauti leidimą dirbti isnot, kad lengva, daug kartų, nors yra pasirengęs rėmėjas kortelių wp, ambasada objektai.priklauso nuo wat paso ir taip pat ....

suresh

 
research235 rašė:

Hello kukitronviskas priklauso nuo exp lygis ..
jei UR žmona turi geras Tinka ji gali tikėtis gerų pasiūlymų su labai gera užmokesčio ...
BEL gauti leidimą dirbti isnot, kad lengva, daug kartų, nors yra pasirengęs rėmėjas kortelių wp, ambasada objektai.
priklauso nuo wat paso ir taip pat ....suresh
 
Hello Kukitron

Atsiprašome už grįžti taip vėlai ..gerai UR patirtį, esu tikras, ir galite gauti labai vertus, kai kurios kaip 3.000-4.000 euros R sal gali būti daugiau ALOS ..o nuo u neturi nieko bendra su galima problema .. Probjis neturi būti ilgas, kad kažkiek darbo vietų ..ir nuo ir yra DSP slėnyje bel ..UR bandyti laimę ten ..bet pagal mane ir gaus darbą ne laikas ...

suresh

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top