ateitis analogas dizainas

A

AndreiM

Guest
Hello everyone,
Ką manote yra ateities Analoginė dizainą?
Šiuo metu aš dirbu kaip bandymų inžinierius automobilių LDO ir norėčiau perkelti, kad artimiausioje ateityje analogas dizainas.Aš universiteto fone, tačiau jokios patirties metu.Anyway, I'm
not nenusprendė dar eiti šiuo keliu, mano pagrindinis rūpestis yra tai, kad analoginis dizainas gali nebetinkami per 10-15 metų.
Nei ...?tai gali būti per sunku mokytis naują kvalifikaciją per 35-40 metų.

taip, ką tu manai yra ateities Analoginė dizainą?

 
Sveiki AndrejM!

Sveikinu!Mano rekomendacija yra aiški: Analogue.
Analog niekada mirti - ir jūs tikrai gausite daugiau pinigų darbo analogas pasaulis.
Bet aš bijau, mano nuomone, nėra labai svarbu.
Todėl, taip kai kurie iš žmonių, kurie yra įsitraukę į faktinį technologija.Pamatyti ir perskaityti pdf antžeminiais.
Regards and good luck.
LVW
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Čia yra kitų dokumentų,
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Max AndreiM,

Norėdami pradėti galiu pasakyti Analog bus maždaug taip ilgai, kaip mes turime sąveikauti su realiu pasauliu.Tai ne išvykstate per keletą metų ar amžinai.Dabar turi pasakyti, kad duok man vietą, either to.Kiekvienas geras arba puikus analogas inžinierius aš kada nors žinoma taip pat turėjo kirsti patirtį skaitmeninis.Taškas Manau jūs bandote pasakyti, kad viskas vyksta skaitmeniniu.Tai tiesa, bet viskas prasideda kaip analoginis ir kirsti į skaitmeninį yra daugeliu atvejų.Mano geriausias pasiūlymas analogas su purškimo skaitmeninių.Jei analogas yra jūsų aistra.Analog turi paslapčių ir staigmenų, ir dar prasme meno man.Aš daugiau skaitmeninių kaip jums rodo, bet netgi skaitmeninių mano analogas patirtis ateina labai patogu.Daugelis paprastų skaitmeninių guys are flummoxed paprasta analogas trukdžių.

Sėkmės

dfullmer

 
Ačiū už greitą atsako vaikinai ir svarstymo medžiaga.
I
didn't skaityti dar tik spausdinamas jį taip, kaip namie.

Ką manote apie ateities grandynams, kuriuose tik Analoginė dalis A / D ir D / A keitikliai bendrauti su didelės skaitmeninės dalies maitinimo etapai sudaro daugiausia 2 arba 3 trasnsistors, ir kai ESD ir Breakers apsaugos?
Šiuo metu gamykloje technologijos nėra pridėti į proffitable būdu, bent jau automobilių elektros grandines.Tačiau kai kurie dieną, gamykla galėtų įgyti technologijų, kurios gali suteikti dizainerių veiksmingą aukštos įtampos analoginių komponentų ir mažas, greitas ir patikimas skaitmeninis tranzistorius.Su tuo, darbo analogas dizainerio bus tik labai nedidelė dalis.Tai, ką aš dažniausiai affraid of.
Plius, kad mes galime gauti per keletą metų produkciniai optinės procesoriams, kurie gali sąveikauti su elektroninių dalis keliais Fotonas-elektronų ir elektronų-Fotonas konverteriai.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top