Arc maršrutu PADS

M

Monolisa5791

Guest
Hi All,

Aš naudoju pagalvėlės 2.005 SP2 įrankis projektavimas baords.Dabar dienas Klientų klausia su lanku maršruto modelis, o ne 45 laipsnių.Ar yra kokia nors galimybė maršrutą su ARC maršruto modelio pėdsakų.Aš išbandžiau su galimybe konvertuoti į lankas, bet tai trunka daug laiko konvertuoti žymių lanko kiekvienam pėdsakus segmentas.Ar yra ARC maršrutą rinktis pats kaip Allegro variantą.

Linkėjimai,
Monolisa

 
Aš susidūrė su ta pačia problema ir paversti 45 laipsnių kampais pėdsakus į lankai su pads 2005/2007.Atrodo, kad nėra lengva tai daryti kartu su programinę įrangą.Ką jūs galite padaryti tik iš eiti į kiekvieną išaiškinti ir padaryti "traukos lanko" komanda, bet tai pernelyg sunkus ir ilgas .... kampelisnebent kiti pads naudotojų čia gali būti geriau arba greitesnis būdas tai daryti ..

 
Mano dizainas yra kai skirtumas poros su ARC maršrutai turi būti derinami exactly.If taip, kaip galėčiau tai padaryti naudojant pads programinės įrangos.Beveik daugiau kaip 50 porų turi būti derinami su tiksliai ARC routing.Is yra kokių alternatyvių būdų tai pasiekti.

 
Hi guys,

Galite pabandyti pads Router maršrutą, manau, yra lengviau nei pads.Jūs galite eiti į Tools meniu ir pradėti pads maršrutizatorių.

Į sveikatą.
Ngon

 
Aš išbandžiau in pads maršrutizatorius, taip pat tokį patį rezultatą.

 
Arc maršrutas vėjas ....Jei Jūsų teisė naudoti programinę įrangą ....Atsiprašome, bet pads yra tokio maršruto tipo nightmare

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top