Ar kas nors padėti man su šia problema televizija

S

snabilat

Guest
problema, kuri, atrodo, mano Cudzukio MR-14A Televizija yra tai, kad ji Get On kartais bet paprastai jis sudaro švilpimas ir garso doesnot įjungti, kai įjungta žalia šviesa doesnot atsiras švilpimas ir garso toliau.
Manau, kad garsas iš transformatoriaus, tačiau vis dar nėra aišku, jei jo prarasti kaip pagrindinę Kodėl televizija ruožtu APIE kartais.

 
Pabandykite patikrinti PCB už "šaltas lydmetalis bendras", specialiai apie galios tranzistorius, aukštos įtampos transformatorių, elektros varžai ir tt ir tt ..
Linkėjimai,
IanP

 
pabandykite patikrinti atsiliepimų iš FLYBACK.Jūsų PWM IC gali būti su defektais.

 
Visada patikrinkite, ar sausas lydmetalis sąnarių!
Jei televizorius yra nepastovus ir kartais jungikliai atgal į įprastą kaltė greičiausiai bus 99% klaidingas litavimo arba 1% Atsisakyti komponentas.

Atjunkite nuo maitinimo televizija, naudotis nešiojamų ryškios šviesos kaip parą fluorescencinės lempos ir juvelyrų Lupa arba stipriais didinamuoju stiklu ir patikrinti, ar visi laive buvo prilituoti pusėje įtrūkimų ar karštų taškų.Ypač apie sunkiųjų dalių kaip flyback Transformatoriai, ypač lizdai ir pagaliau didelės galios rezistoriai.

Re-lituoti kas tai yra įtariamasis.

Aš jau daro tai už metus, kaip ex-TV karys.

Lesfix

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top