Ar kas nors žino, kaip analizės stabilumą uždara s

S

Stiebas

Guest
Ar kas nors žino, kaip analizės stabilumą, uždara sistema.
Aš tai uždarojo ciklo "sistema yra analizuojama tiesiogiai ir nėra tranfered į atitinkamas atvira linija, kuri gali būti analizuojama pagal Bode diagramos.
Ar yra kokia nors knygą?
Ačiū.

 
Nesu tikras, ką prasideda.Ar turite bloko schema sistema su atvirojo kontūro perdavimo funkcija ir atsiliepimus kontrolierius?Viskas, ką jums reikia padaryti, tai yra gauti uždara perdavimo funkcija ir patikrinti lenkai.Jei visi poliai yra kairėje pusėje plokštumoje, sistema yra stabili ....

Jei atstovavimo valstybės kosmoso formą, galite uždaryti linijos ir gaukite uždara matrica ir patikrinti savo reikšmės, jeigu visos LHP, sistema yra stabili ....

Tai pirmojo kurso valdymo teorija ABCs.

Dr sala Zenieh

 
Nichols diagrama tiesioginės analizė linijinės uždaro ciklo sistema įrankis.Jis suteikia tiek įgyti ir fazių skirtumas.Bet geras tekstas linijinė valdymo sistemas bus padaryti.Pamatyti, pavyzdžiui, D'azou ir Houpis, arba ieškoti "Nichols Chart" internete.
~
Galite gauti apytikriai sužinoti stabilumą ieško "Q" (santykis su įsivaizduojamu nekilnojamojo componets) ir uždarosios kilpos polius.Didesnis K, tuo Oscillatory bus reakcija.Žinoma, nekilnojamojo komponentai turi būti neigiamas, kitaip jums nestabilią sistemą.
Linkėjimai,
Kral

 
Ačiū dr sala Zenieh ir Kral.
Taip, yra daug vertinant metodai uždarosios kilpos sistemos stabilumą.Ir Bode diagramos yra paprastas būdas nuspręsti uždaros sistemos stabilumą savo atvirojo kontūro perdavimo funkcija.Aš noriu žinoti, kaip aš galiu nuspręsti uždaros sistemos stabilumą tiesiogiai jos uždara perdavimo funkcija.
Kadangi sunku išvesti atvirojo kontūro perdavimo funkcija, kai sistema yra kontroliuojama multi-kilpos valdytojai.Tačiau uždara perdavimo funkcija yra lengva išvesti iki Mathmatics būdu.

 
Aš vis dar nežinote, kodėl tai yra jūsų atveju problemos.Aš ne bando daryti tai trivialus klausimas.Tai yra trivialus, kai problema yra tik teksto knygą ar namų užduotis, pavyzdžiui, dauguma laiko, kad yra.Jei ieškote sudėtingas realaus gyvenimo problemų, kai kurios problemos gali arrise.

Tai gali padėti, jei jūs apibrėžtumėte problemą išsamiau ...Tuo tarpu čia yra kitas konsultacijas.

Jei turite reikalų su didelio, kad sistema, perdavimo funkcija atstovavimas yra bloga idėja naudoti tikrinant stabilumą.Pavyzdžiui, tarkime, jūs turite 6. kad perdavimo funkcija su valdytojais feedforward ir atsiliepimai takai, bandyti uždaryti linijos skaičiaus, ty naudojant Matlab, tikriausiai jums klaidingą asnswer.Skaičiaus klaidų įvesta dauginant Polinomas bus jums.

Paimkite pavyzdžiui šį pavyzdį ...

P = [1 1];
for i = 1:49,
p = conv (p, [1 1]);
pabaigoje
šaknis (p)

išsaugoti šį kodą į M-file MATLAB.Leiskite man paaiškinti.Polinomas 50. tvarka.Tai tiesiog gauti klausia Matlab daugintis (conv) 50 kartus (s 1)
veiksniai.Pagamintas Polinomas tvarkos penkiasdešimt.Akivaizdu, kad šio daugianario šaknys turėtų būti s = -1 pakartotas 50 kartų ....Tačiau, Matlab pranešimų penkiasdešimt * Įvairūs / atskiros * šaknys, nė vienas iš jų yra -1!!

Tai skaičiaus problema, kad Matlab yra kai sprendžiami su daugianario daugyba.Taigi, jūs niekada neturėtų bandyti uždaryti linijų skaičiaus naudojant daugianario įrankiai MATLAB.Vietoj to, Jums turi atstovauti visiems perdavimo funkcijas dalyvauja linijos aprašymas į valstybės ploto ir tai yra stabilumo analizė.

Hope this helps, aš galiu būti daugiau padėti, jei jūs apibrėžtumėte problemą šiek tiek plačiau.

Dr sala Zenieh
Dinamika ir kontrolėsSkelbimas po 1 minučių:Aš vis dar nežinote, kodėl tai yra jūsų atveju problemos.Aš ne bando daryti tai trivialus klausimas.Tai yra trivialus, kai problema yra tik teksto knygą ar namų užduotis, pavyzdžiui, dauguma laiko, kad yra.Jei ieškote sudėtingas realaus gyvenimo problemų, kai kurios problemos gali arrise.

Tai gali padėti, jei jūs apibrėžtumėte problemą išsamiau ...Tuo tarpu čia yra kitas konsultacijas.

Jei turite reikalų su didelio, kad sistema, perdavimo funkcija atstovavimas yra bloga idėja naudoti tikrinant stabilumą.Pavyzdžiui, tarkime, jūs turite 6. kad perdavimo funkcija su valdytojais feedforward ir atsiliepimai takai, bandyti uždaryti linijos skaičiaus, ty naudojant Matlab, tikriausiai jums klaidingą asnswer.Skaičiaus klaidų įvesta dauginant Polinomas bus jums.

Paimkite pavyzdžiui šį pavyzdį ...

P = [1 1];
for i = 1:49,
p = conv (p, [1 1]);
pabaigoje
šaknis (p)

išsaugoti šį kodą į M-file MATLAB.Leiskite man paaiškinti.Polinomas 50. tvarka.Tai tiesiog gauti klausia Matlab daugintis (conv) 50 kartus (s 1)
veiksniai.Pagamintas Polinomas tvarkos penkiasdešimt.Akivaizdu, kad šio daugianario šaknys turėtų būti s = -1 pakartotas 50 kartų ....Tačiau, Matlab pranešimų penkiasdešimt * Įvairūs / atskiros * šaknys, nė vienas iš jų yra -1!!

Tai skaičiaus problema, kad Matlab yra kai sprendžiami su daugianario daugyba.Taigi, jūs niekada neturėtų bandyti uždaryti linijų skaičiaus naudojant daugianario įrankiai MATLAB.Vietoj to, Jums turi atstovauti visiems perdavimo funkcijas dalyvauja linijos aprašymas į valstybės ploto ir tai yra stabilumo analizė.

Hope this helps, aš galiu būti daugiau padėti, jei jūs apibrėžtumėte problemą šiek tiek plačiau.

Dr sala Zenieh
Dinamika ir kontrolės

 
Ačiū Salahz's help.
Aš su dvigubos linijos už Inverteriai augalų kontrolierius.Aš nežinau, kaip analizuoti jos stabilumą.Ar feedforward įtaką analizės rezultatas?

Žr priedą prašom.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Manau, jūs galite rasti naudingos informacijos Richard dorf'd kontrolės sistemų inžinerija knyga

 
Toliau svetainė yra labai gera Analog dizainas.Have a look.

http://eeclass.stanford.edu/ee214/

 
yra popieriaus aptarti naudojant laplas transformacijos analizės uždaryti linijos tiesiai, popieriaus vardas:

"Žemos įtampos mažos galios greitai išspręsti CMOS veiklos Transconductance stiprintuvų įjungtų kondensatorius applications.pdf"

dėl PEE byloje 20040414 iki Yavari ir shoaei, galite ją išbandyti.

 
Ačiū labai.
Ar kas nors yra IEEE dokumentuose, kuriuos analizė uždaryti kilpa stabilumą tiesiogiai naudojant laplas pakeisti?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top