aplinkraštyje poliarizacija klausimas

M

Matt

Guest
Jei esu įkuriantis matymo linijos RD nuorodą, kuri yra geriausia poliarizacija perduoti mano RHCP antena?

Thanks in advance.

 
LHCP būtų siùstuvas Polarization 100% efficieny savo RHCP antena.

 
I disagree.Norėdami Peršokti į elektros energijos perdavimo ir antenų turėti tą patį apykaitinę Polarization (RHCP jūsų atveju).Suderinus LH ir RH jūs gaus tik crosspolarization signalo lygis.

 
Na ir gali būti ne žinoti daug, tačiau vienas republika taisyklę ir skaityti kažkur sakė, kad tiek Tx ir Rx turėtų pačios poliarizacijos geros priimamasis.

 
salem_sajid,

Kad tikrai yra ir tuo atveju, linijinės poliarizacijos, bet aš paprastai sutinka su djalli (išskyrus 100% efektyvumas šiek tiek, kad būtų malonu).

Dėkojame už jūsų nuomones.

Matt

 
Gerai, tai ne jums, bet aš rekomenduoju pasiskaityti apie "Polarization nesutapimui nuostolis" temomis.Jei padarote ryšį tarp LH ir RH gausite nieko (yra idealus atvejis).

linkėjimai

 
Gal aš wrong here tačiau prašome pataisyti mane.Jis gali šviesti į mane.
rotates in a circle making one complete revolution during one period of the wave.

Į sukamaisiais Polarized antena, plokštumos Polarization
sukasi į apskritimą vieną visiškai apsisuka per vieną laikotarpį bangų.
, the sense is called right-hand-circular RHC.

Jei rotacija pagal laikrodžio rodyklę ieškote link dauginimo,
ta prasme yra dešinėje-sukamaisiais rhc.Jei rotacija prieš, prasme yra kairėje-sukamaisiais.

Taigi, jei jums siųsti LHC bangų įsivaizduoti gaunančios antenos, kita (į matymo linijos) tikisi?A rhc banga.

 
Pamiršote ji!

Turėti vaizduotę kaip atsilikti nuo siųstuvo antenos ir jūs žiūrite į plokštumoje revoliucijos.Jis sukasi į kairę

Dabar tai tas pats, kaip pereiti į priimančiosios antenos.

Aš stengiuosi vizualizuoti ji.

 
Kiekviena pabaigos nuoroda turi naudoti antenos su ta pačia prasme (RHCP / LHCP) poliarizacijos.

Dėl informacijos kreiptis į:
Richard C. Johnson "Antena Inžinerija Rankiniai knyga. 3rd.Edition" Pasirinkta poliarizacija,
p. 27-5.

 
Labas,

Matau yra daug painiavos apie RHCP ir LHCP apibrėžimas Tx ir Rx antena.Į paricular ką sako djalli yra "extremly neteisinga", kolega mano tai padarė klaidą ir jis buvo beveik būti atmestas mano šeimininkas (jis pastatė RX antena klaidingą Polarization!)

Yra paprastas būdas nustatyti, jei antenos yra Tx ir Rx yra RHCP arba LHCP, jūs turite dvi padėtis (būti informuotas apie Rx apibrėžimą, tai yra mažiau intuityviojo!)
the antenna see propagate from
the antenna a LHCP or RHCP polarization.

1 Tx antena: a Tx antena LHCP arba RHCP "tik tuo atveju, jei" tauta atsilieka nuo
antenos
žr. propaguoti nuo
antenos yra LHCP arba RHCP poliarizacija.
see wave in LHCP or RHCP goes to the RX antenna.

2 Rx antena: a Rx antena LHCP arba RHCP "tada ir tik tada" žmonių ieško į Rx antena

žr. wave LHCP arba RHCP tenka RX antena.

pavyko tai, kad abiem atvejais Jums turi likti ieškau bangų link dauginimas (TX-Behind, Rx-ties)!

sudaryta su RX antena RHCP jei jis Abe į recive į RHCP bangų transmittet iš TX antena RHCP.
Atminkite,
kad visada BOTHRX IR TX ANTENA BŪTINA tą patį Polarization SENSE!

I'm sorry for my english lenguage!

 
juppydu rašė:

Labas,

pavyko tai, kad abiem atvejais Jums turi likti ieškau bangų link dauginimas (TX-Behind, Rx-ties)!I'm sorry for my english lenguage!
 
juppydu rašė:

Labas,kolega mano tai padarė klaidą ir jis buvo beveik būti atmestas mano šeimininkas (jis pastatė RX antena klaidingą Polarization!)

 
Manau, kad yra svarbu čia atskirti nuomones ir neabejojo.
Kas yra tikras?Kas jau išbandytas, išbandytas ir naudojamas daugelį metų TLC.
Jis įsitikinęs, kad RHCP RX gaus signalas perduodamas į RHCP TX.
Jis įsitikinęs, kad RHCP bangos, kad regardeless prasme kelias (TX ir RX)
Tai, kad egzistuoja 2 priešingą apibrėžimus; IEEE vienas priešais fizinio Optinis apibrėžimas.

Nuomonę teikiantys komitetai: Į radijo srityje,
aš dirbau tik su IEEE apibrėžimas.
I disagree 1 poste djalli.
Nors ir sutinku 2 postą djalli, tai "Šaltinis", pavadinimą naudojamos sukamaisiais poliarizacija.

Mačiau, kad daugelis perople, praktiškai painioja RHCP ir LHCP;
aš pastebėjo, kad priežastis gali būti psicological ir paaiškinti susipykti su Tema šio posto.

 
Ciao Sergio!

Sutinku su jumis, tai akivaizdu, apibrėžimas (kaip ir kitų į elektromagnetinis laukas, o visos dienos gyvenime), vis tiek teigė, apibrėžimas yra labai svarbu laikytis jos.

 
Čia grafinis vaizdas sukasi poliarizacija.
Ref.: MK3 VLBI vadovas (It's a pictural Atsižvelgiant į tai, kas paaiškinti dėl Kraus-antena)
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top