Apie viela ir reg į momentinė

W

wanida

Guest
Labas.
Aš žinau, kad rezultatų, kurie visada blokas turi būti deklaruojamos kaip "reg" ne "viela".
Tarkime, kad modulis turi išėjimo outa ir outB ir visada blokas todėl jie turi būti deklaruojamos kaip "reg".
pvz modulis (INA, INB, outa, outB).

Mano klausimas:
Ką daryti, jei modulis yra instantiated kitoje B modulį ir neįsijungia visada bloką?Ji turėtų būti paskelbta kaip "viela" modulio B?

O kas, jei kuri nors iš modulio išėjimas yra tik vidiniam naudojimui pagal B modulį, kad instantiates to, ar reikia iš raj už, kad B modulis vardas deklaraciją?

ačiū.

 
jo labai geras klausimas.Turėjau tą pačią problemą.

Ką galėtumėte padaryti, kad galėtumėte paskelbti ją viela modulyje, kur esate instancija jį.Tai, kaip aš.Eksperimentas ir let me know.

 
Taip, aš pripažinti, kaip viela viršų modulis instantiates mažesnis modulis rezultatų.Manau, kad tai atlieka bandymų ir klaidų.Man įdomu, jei yra aiški Gairės bet rekomenduojama dokumentą apie tai?

Galiu egzempliorių modulyje per "visada @ (posedge CLK)"?
Bandžiau, bet nepavyko.
Taigi, jei ne, tai mano spėjimas yra, kad tai reiškia: jei turiu keletą mažesnės modulių viršų modulis clocked dizainas, norėčiau turėti konstrukcinių visi blokai (submodules) prieš instancija kartu.Ar tai teisinga?

I am going per ką visi newbies pergyvena ar aš kažko trūksta pagrindinių?

 
Ne, tu negali turėti momentinė ir visada blokas.Aukščiausio lygio modulis visada sudaro keli submodules (kurie instantiated).Aukščiausio lygio modulis instantiations ir (jei reikia dizaino) eilės blokai (regionų visada blokas).Šie instantiations ir nuoseklus blokai (jei tokių yra) visi kartu vieni kitiems.
Dėl savo anksti klausimą.Taip, taisyklė yra ta, kad produkcija gali būti deklaruojamas kaip reg arba neto viduje (į modulį), bet išoriškai tai gali būti prijungtas prie tinklo tipo.
įvesties uoste visada neto tipo ir gali būti prijungtas išorėje reg arba neto.Inout uostą galima net tik tipo.
Hope this helps

 
Shahzad ...Jūs apibendrinti tai gerai man.Labai naudinga.Ačiū.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top