Apie kalibruoja, Kaip pridėti etiketę automatiškai

F

Future_OK

Guest
Fizinės projektavimas, aš pirmą kartą naudoti Synopsys astronomijos, ir kaip iškelties į Prekė failą kalibruoja už LVS.Problema yra ta, kad jei yra daug uostų projektavimą, aš pridėti etikečių vieną po kito rankiniu būdu.Aš tiesiog stebuklas, jei kas nors čia žino yra metodas, kuris padėtų įtraukti ženklą automatiškai, arba metodą, kuris padarė Astro eksportas Prekės su uosto pavadinimas?

 
Rosyjski organ nadzoru nakazał Google, Twitter'owi i Facebook'owi, aby podały nazwiska i adresy tych, którzy nie darzą sympatią Władimira Putina. W przeciwnym przypadku zostaną zamknięte. Władze zagroziły amerykańskim firmom, że jeśli nie podporządkują się woli Putina zostaną zablokowane na terytorium Rosji. Rzecznik Роск&#...

Read more...
 
Ar galima išsaugoti ženklų byla, kurioje kažkas panašaus LVS TEKSTAS komandas, tada naudokite tą patį etiketės failą kiekvieną kartą?

 
Ačiū už patarimus.Jūs tai, kad kai aš pridėti etiketę ir išsaugokite dizainas, informacijos etiketėje turi būti įrašyti į failą bet kurioje vietoje, ir aš tai patikrinti?

 
Jūsų LVS taisyklės failą, turite:

INCLUDE "bondpads.txt"

Tada bondpads.txt, turi:

SCHEMA TEKSTAS pin_func_1 0 200 50 design_top
SCHEMA TEKSTAS pin_func_2 0 300 50 design_top

ir tt
 
Kaip aš galiu etiketės koordinuoti lengvai?

Pavyzdžiui, jei noriu gauti centro koordinates kiekvieno PAD,
Kaip aš galiu jį scenarijų?

Rankiniu būdu priemonė yra per varginančių.

 
Ačiū, aš bandė komandą jūs pateikiate, ir Jis dozė darbą.Formatas yra šie:
SCHEMA TEKSTAS (pin_name) X (koordinačių) T (Koordinatinės) (metal_layer) (design_top)

Ir atrodo, jei yra "[]" ir Kaisčiai pavadinimą, seka turėtų būti kotiruojamos su ".
Manau gali paversti koordinuoti informacijos TDF failą Astro

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top