Apie HFSS klausimas

C

ChowChen

Guest
Labas, Aš naudoju HFSS 9,2 iki modeliavimas ragų antena. Kai aš sudaryti spinduliuotės sienos du būdai: 1.spinduliuotės siena yra visa Horn antenos (įskaitant banga uostas).2.spinduliuotės ribos tik būti anga.rasti dviem metodais rezultatas yra skirtingos.
yra teisus?
Thankx

 
Hi ChowChen;

Antrasis metodas yra daugiau teisių, palyginti su pirmosios metodas.
Geriausias būdas yra tas, kad Jums atkreipti stačiakampio formos lauke (jei ragas recangular) arba cylinderical lauke (jei ragas tai kūgio formos) su paties skerspjūvio kaip rago angą ir tada nustatyti tik šalių sienos langas, naudojamas kaip spinduliavimo ribos.

taigi

1-tai geriau, kad Jūsų radiacinės dėžutė prasideda nuo angos arba alittle prieš jį.
2-jei turite atkreipti dėžutė su didesnio skerspjūvio nei anga paviršius geriau jums apibrėžti skerspjūvio kaip puikus E.

linkėjimai.

 
Turiu naują klausimą
jei spinduliuotės ribos tik yra anga, tada dabartinės sienos nebus calculate.it bus poveikio laukas.Jo poveikis yra didelis?

 
aš nesakiau, kai tu pagal antrąjį metodą savo rezultatus Absolutly teisinga.ir aš nesakiau, pirmasis būdas yra Absolutly neteisinga.
Tiesą sakant, visi metodai turi tam tikrų klaidų, bet kuris yra tikslesnis?

Kai pasirenkate kaip radiacijos krašto veidą, programinė įranga numato, kad nuo veido spinduliai turi atsitikti, ar tai yra teisinga ar neteisinga.Taigi geriau, kad tu tarp begalybės įžeminimo plokštės, suderinimo, ir įstatymų nedidelis radiacijos kompromisas.
Jums turėtų parengti dėžutė su paties skerspjūvio kaip angos paviršiaus, jei norite naudotis neribotai įžeminimo plokštės, suderinimo, ir turėtų sudaryti daugiau didelių langelį, jei nenorite ignoruoti spinduliuotės žemiau žemės paviršiaus plokštumą.
Manau derinimas yra begalinis tuo geriau.
regds.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top