Apie elektronų migracija

X

xiexi

Guest
Aš perskaičiau vieną sakinį, bet aš nežinau prasme.
"Metalas turi būti pakankamai didelė rankena, kad didelis einamosios be elektronų migracija".
Can anyone tell me, thanks.

 
Manau, kad tai susiję su Cu Varnas procesas įdarbintas gamyba.Cu, kurie yra naudojami lydiniai sujungimai yra linkę į šį trūkumą.Dabartiniu metu yra problema, kad kai dabartinis skaičius yra didelis, kinetinę energiją elektronai gali, esant tam tikroms sąlygoms, gali suteikti pakankamai energijos Cu lydinio molekules taip, kad jie clung apie.Tai gali sukelti tam tikrų blogų padarinių, pavyzdžiui, atvirosios grandinės arba SHORTING su netoliese sujungti ..Tai yra vienas patikimumo klausimai susiję su Cu Varnas procesas ...
Siekiant užtikrinti, kad šis poveikis yra panaikinta, kad didele dalimi patartina naudoti daug metalo ...

Aš esu inžinierius-konstruktorius ...Taigi, išdėstymas ir nuostabus vaikinai, prašome pataisyti mane, jei aš neteisingai ...

 
Jei turite nurodyti savo dizaino taisyklė denio, kad bus kiek šiuo metu atliks vieną mikronų pločio metalo.
Taigi mes apskaičiuoti pločio metalo pagal dabartinį reikalavimą.
be mes taip pat svarstys IR lašas metalo pločio skaičiavimai.
Please correct me if I am wrong.

 
srieda rašė:

Manau, kad tai susiję su Cu Varnas procesas įdarbintas gamyba.
Cu, kurie yra naudojami lydiniai sujungimai yra linkę į šį trūkumą.
Dabartiniu metu yra problema, kad kai dabartinis skaičius yra didelis, kinetinę energiją elektronai gali, esant tam tikroms sąlygoms, gali suteikti pakankamai energijos Cu lydinio molekules taip, kad jie clung apie.
Tai gali sukelti tam tikrų blogų padarinių, pavyzdžiui, atvirosios grandinės arba SHORTING sujungti su netoliese ..
Tai yra vienas patikimumo klausimai susiję su Cu Varnas procesas ...

Siekiant užtikrinti, kad šis poveikis yra panaikinta, kad didele dalimi patartina naudoti daug metalo ...Aš esu inžinierius-konstruktorius ...
Taigi, išdėstymas ir nuostabus vaikinai, prašome pataisyti mane, jei aš neteisingai ...
 
Jūs teisingai.AlSi yra labiau linkę į e-migracija nei AlCuSi / AlCu ar "grynas" vario.Tačiau keletas methodes yra naudojami siekiant sumažinti Al metallizations poveikis.Ti / alavo ar Ti / Tin / Ti įdėklai, pavyzdžiui, yra naudojami W-VIaS ir kontaktų arba net viršaus ir apačios, Al metalo sujungimai.

Linkėjimai,

C

 
[quote = "xiexi"] Aš perskaičiau viename sakinyje, tačiau aš nežinau, prasme.
"Metalas turi būti pakankamai didelė rankena, kad didelis einamosios be elektronų migracija".
Can anyone tell me, thanks. [/ Quote]Jei srovė, tekanti per metalas yra didesnis nei dabartinis vykdymo pajėgumus, kad metalas, ten vyksta tarp elektronų, kuri gamina šilumą, nes susidūrimas, kurie daro metalas tampa ištirpsta sukelia atvirosios grandinės susidūrimo.

 
Electromigration priežastis Amortizacija metalo sujungti per tuštumų susidarymo.
Didelės srovės tankis lemti "elektronų vėjas", kuris sukelia metalo atomų migracija
bėgant.
Tai priklauso nuo srovės tankio J. esami apribojimai paprastai išreiškiamas didžiausias JDC.
Labiau tikėtinas Laidų vykdyti DC srovės.

 
labas
Elektron migracijos reiškia deginimas metalo sluoksnių susidarė dabartinis
Jūs turite užtikrinti, kad metalo pločio pakanka aviod Electro migracija
dabartinis krovą kiekvieno metalo galite gauti nuo projekto vadovas

tikiuosi, kad tai padės jums

linkėjimai

analayout

 
Žemiau yra nuoroda į electromigration vaizdo, tačiau nesu galėtų atidaryti.Ar kas nors atidaryti

http://www.doitpoms.ac.uk/tlplib/electromigration/damage.php

 
Labas,

Galiu ją atidaryti.Aš Quick Time Player.

Šis ryšys padeda mokytis

Ačiū

 
jei didelis srovė teka per metalo, tai jis suteikia pakankamai energijos ir metalų elektronų, kad jie galėtų išeiti į metalo tokiu būdu sukuriant tuštumos metalu, kurie sukelia histerezę ir žalos metalu, bei sukelti daug šilumos išsklaidymo ... ..
taip Inorder išvengti šio metalo plotis turėtų būti pakankamai didelės, turėti didelį einamosios ir išvengti elektronų migracija.

 
Abbigeri rašė:

labasnuoroda į šį:ftopic253834.htmllinkėjimai

abbi
 
tiesiog sakė matal paricles judėti taip, kaip srovė teka per juos.Tai yra dalis patikimumo patikrinimas (500 val per aukšta temperatūra).Kadangi metalo dalelės juda tai gerai tinka didelės srovės linijas padaryti didesni sutapti per kontaktus ir VIaS.Taip pat plačiau naudoti metalus (nykščio taisykle 1um - 1mA)
IBM labai gera dizaino taisyklės, tai ir gerai paaiškinimai.Ar ne vieta tiems čia Copyright priežastys ....

 
galite rasti iš interneto, kad eletron migaration priklausys nuo nuolatinės srovės.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top