apie dbm/200khz problemą ..

S

super

Guest
Dear all:
Doc spec rašyti, kaip nurodyta toliau,
Dažnių Emisijos lygis
2MHz į 50Mhz -30dbm/200khz

1.Kas tai?
2.Kaip reikia daryti, kai aš priemonė Parazitinės naudojimo spektro analizatorius?
(pvz.: nustatyti RBW = 200khz ir matuojamas Parazitinės žemiau 30dbm yra praeiti?
arba kiti)Ačiū.

 
-30dBm yra absoliutus lygis.
Į Parazitinės juosta 2MHz - 50MHz neperduoda šio lygio, kai spektro analizatoriaus RBW yra apie 200 kHz.

 
Yep.

Manote, spektro analizatorius, kaip vatmetro su valymo downconverter ir IF dažnių praeinamumo filtru, priešais jį.Keitimas IF filtro pralaidumo bus pakeisti vatmetro galima pamatyti.

Jei turite Parazitinės vieno tono, jis gauna iki vatmetro gana nepriklausomai JEI dažnių praeinamumo nustatymas (RBW) naudojate.

Jei turite daug arti vienas tonai, arba plačiajuosčio triukšmo grindų, tada platus JEI pralaida leis gerokai daugiau triukšmo galios, o siauras JEI pralaida leis mažiau triukšmo galios.

Taigi, jei klientas nenurodo RBW parametrą, galite "apgauti" ir tik priemonė viskas su 3 Hz RBW aplinkoje, ir jūsų šoninės triukšmo puikiai atrodo!

Rich
Maguffin Mikrobangų LLC
www.MaguffinMicrowave.com

 
Brangus lankytojau:
Dėka savo atsakymą.
Norint patvirtinti dar kartą,
1.Tai reiškia, kai aš priemonės naudojimo spektro analizatoriaus reikia nustatyti RBW = 200Khz start = 2MHz sustabdyti = 50Mhz,
jei matuojamos galios lygis> 30dBm tada tai nepavyksta, <-30dBm tai praeina.
Teisė?

2.Tačiau mano viršininkas man tai reikia žemiau 70dbm ne 30dbm, I
don't know why.
Jei aš jas perduoti dBm / Hz -83dmb/hz, jis tampa griežtesnė nei 70dbm ir vienetą, taip pat skiriasi.
Nežinau, kuri yra neteisingas?

Ačiū.

 
Norėčiau balsuoti už # 1.Deja, jūsų viršininkas yra didesnė balsavimo!

Galbūt jis, galvoju, kad šis:

-30 DBm į 200 kHz dažnio juostos yra panašaus sakydamas: -33 dBm į 100 kHz dažnio juostos yra kaip sakydamas (-33 dBm -50 dB) = -83 dBm esant 1 Hz dažnių juostos plotis.

Jei jūsų spektro analizatorius gali matuoti esant 1 Hz gebos juostos plotis IR esate matavimo gryno baltojo triukšmo, galite nustatyti jį, kad ir atlikti matavimų, kad taip.

Tačiau jūs darysite gyvenime labai sunku apie save, jei signalas yra bet diskrečiųjų Parazitinės tonai be baltojo triukšmo.Jūs galite ne bandymas naudoti "# 2" metodą tada, kai gali teisėtai perduoti jį naudojant "# 1" metodas ".

Pavyzdys: Jūs ieškote 20 MHz, nuo vežėjo, ir jūs turite spektro analizatorius nustatytas 200 KHz RBW.Leidžia teigti, kad tuo kompensuoti jums baltas triukšmas -50 dBm/200KHz, ir jūs taip pat turite atskirą tonas esant -40 dBm.Spektro analizatorius bus tiesiog integruoti visus triukšmo galima pamatyti 200 kHz RBW, todėl jis bus parodytas roundy guzas su viršuje -39,5861 dBm.

Taip yra todėl, kad -50 dBm yra 0,00001 banga (nuo 10 ^ -50/10) ir -40 dBm yra 0,0001 mw, todėl bendra integruota galia 0,00011 mw, arba 10 Prisijungti (0,00011) = -39,5861 dBm.Kadangi jūs esate 9 db per "-30 dBm 200 KHz" spec, jūs laivo vieneto!

Jei vietoj to galite nustatyti spektro anlayzer 1 Hz dažnių juostos plotį, nes raidos tiksliai iki 20 MHz, ji mato -40 dBm diskrečiųjų tonas, ir rodo ją esant -40 dBm.Tai yra 43 dB blogiau nei "-83 dBm už Hz",
o dabar su šiuo aiškinimu negalima laivo vieneto.

Norėčiau perskaityti savo specifikaciją, pagal kiekvieną eilutę ir bandykite įrodyti savo viršininko, kad spec skirtas įvertinti ir balto triukšmo ir diskrečiųjų riteriai, ir kad jūsų's tinkamai interpretuoti.Teisingas būdas tai padaryti yra atlikti matavimų, parodyti jam, kad yra atskira atšaka 20 dB out-of-spec, ir vienintelis būdas perduoti bandymas savo kelią.Bosses kaip tokio pobūdžio argumentų, kaip jie nori laivo produktas!

Daug sistemas, ryšių sistemas, pavyzdžiui, tik rūpi bendra integruotos triukšmo galios, o ne rūpintis koks procentas ateina iš balto triukšmo ar atskirų triukšmo šaltinių - tik, kad ji yra mažesnė nei bendra integruota lygiu.

Rich
Maguffin Mikrobangų krosnelės
www.MaguffinMicrowave.com

 
Gerbiami biff44:
Dėka savo maloniai paaiškinti.
Kadangi ankstesnis projektas šią specifikaciją (2MHz į 50Mhz-70dbm), tačiau niekas nežino priežasties, ir aš su kitu asmeniu jis suteikia man šią specifikaciją (2MHz į 50Mhz -30dbm/200khz), tačiau jis nežino, kuris iš jų yra teisė.

Aš ją patikrinti dar kartą.

Thanks again.Many many thanks.

 
Jei yra nuoroda į tam tikrą EMC arba ryšių įrangos reglamentą, turėtų būti įmanoma sužinoti, kas teisingą aiškinimą.Jis gali būti abejonių, tačiau, kurių reguliavimas taikomas jūsų paraišką.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top