Apie Cadence!

A

Anhtuan

Guest
Labas,
Anyone know būdas dalytis Cadence's licene?Mūsų centras yra remiamos kelios License Cadence Programinė įranga, bet mes nežinome, kaip sukonfigūruoti ir įdiegti šią programinę įrangą.Šis departamentas nupirko 20 licencija, ir jos ketina pasidalyti su mumis keletą licenciją mokyti.Taigi, mes nežinome, aparatūros ir kompiuterio, kad mes turime! Ir jei mes turime pakankamai prietaisų, kad, kaip jie dalijasi tuos License?Can anyone tell me Technika išsamiai juos įdiegti?Thanks a lot!

 
Anhtuan rašė:

Labas,

Anyone know būdas dalytis Cadence's licene?
Mūsų centras yra remiamos kelios License Cadence Programinė įranga, bet mes nežinome, kaip sukonfigūruoti ir įdiegti šią programinę įrangą.
Šis departamentas nupirko 20 licencija, ir jos ketina pasidalyti su mumis keletą licenciją mokyti.
Taigi, mes nežinome, aparatūros ir kompiuterio, kad mes turime! Ir jei mes turime pakankamai prietaisų, kad, kaip jie dalijasi tuos License?
Can anyone tell me Technika išsamiai juos įdiegti?
Thanks a lot!
 
Ieškoti internete, yra daug straipsnių apie tai, kaip sukonfigūruoti ir įdiegti ją pagal skirtingas sistemas.

 
Setup nebus One Shot dalykas.

Geriausi žmonėms susisiekti bus Cadence klientų aptarnavimą.

 
Nėra geresnio būdo tai padaryti už jus bendrauti su Cadence Klientų aptarnavimas.Aš maniau, licencijos išduodamos skirtingai, gali būti keliems vartotojams ar tik vienas vartotojas, bent jau tai, ką aš išmokau iš riešutų kevalais.

 
Kaip aš žinau, yra dvi licencijos tipą: dinamiškas ir attaching.I manote, kad reikia naudoti dinaminį tipo, kad sunku įrenginys neturės įtakos ją.

 
Labas!

Kadencija gali būti paleisti unix sistemų, pavyzdžiui, Linux ar Solaris.apie Windows platforma jums reikia trečiosios šalies programomis, pavyzdžiui xwin prisijungti prie beveik Unix sistema.Jums reikia nustatyti licencijų serverio, kad jūs neturite skleisti savo licenciją į kiekvieną mašiną, akivaizdu apsaugos priežasčių.ir jums reikia išlaikyti šias licencijas saugų, gi jie kainuoja daug pinigų!kiek aš žinau Cadence licencijos neturi būti įdiegtas kiekviename mašiną.20 žmonių didžiausia galite naudoti programinę įrangą bet kada nors.keistai, bet kodėl gi jūsų įmonės arba mokyklos galbūt galėtų įsigyti dar 20 licencijų, ir niekas nežino, kaip nustatyti?I mean you can't have Cadence darbuotojai kasdien čia.paprašyti jų turi tam tikras seminaras Rūšiuoti kiekvienam vartotojui.kad galėtumėte žinoti, bent jau iki to laiko, kai licencijos perregistravimo ateina vėl.Ü

- Al

 
Žinau įvairių įrengti įvairių inžinieriai Cadence

 
chenjia rašė:

Kaip aš žinau, yra dvi licencijos tipą: dinamiškas ir attaching.I manote, kad reikia naudoti dinaminį tipo, kad sunku įrenginys neturės įtakos ją.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top