Apie Cadence LDV5 Linux.

C

Crisp

Guest
ji cann't kalbomis signalo apie Linux.perhaps, tai Linux x11 problema.

kaip nustatyti ji?

 
Hum!Jūs turite pasakyti tiksliai kas tai jūsų problema.Ar paleisti SimVision atskirai?Taip arba Ne?
jeigu ne, priežastis gali būti License failą, kaip mūsų draugas sakė LD_LIBRARY_PATH ar keletą panašių dalykas.Šiuo atveju Jums turėtų būti suteikta galimybė išspręsti jūsų problemą lengvai.
Antruoju atveju manau, yra tada, SimVision gali būti valdoma atskirai, bet jis gali būti susijęs su treniruokliu.Kiek aš žinau, SimVision naudoja kai lizdas kinf prisijungimo prie treniruokliu.Aš mačiau tai daugelyje kompiuterių su LdV 5,0 atveju veikia jų, bet ne ir prijungti prie tinklo.vėl šią problemą galima išspręsti lengvai įdiegti kai virtualus Ethernet adapteris natūra.kai patinka tai ką VMWare įrengia už save patį.
Komentarai?

 
mami_hacky rašė:

Hum!
Jūs turite pasakyti tiksliai kas tai jūsų problema.
Ar paleisti SimVision atskirai?
Taip arba Ne?

jeigu ne, priežastis gali būti License failą, kaip mūsų draugas sakė LD_LIBRARY_PATH ar keletą panašių dalykas.
Šiuo atveju Jums turėtų būti suteikta galimybė išspręsti jūsų problemą lengvai.

Antruoju atveju manau, yra tada, SimVision gali būti valdoma atskirai, bet jis gali būti susijęs su treniruokliu.
Kiek aš žinau, SimVision naudoja kai lizdas kinf prisijungimo prie treniruokliu.
Aš mačiau tai daugelyje kompiuterių su LdV 5,0 atveju veikia jų, bet ne ir prijungti prie tinklo.
vėl šią problemą galima išspręsti lengvai įdiegti kai virtualus Ethernet adapteris natūra.
kai patinka tai ką VMWare įrengia už save patį.

Komentarai?
 
rekomenduojame naudoti Debussy stebėti signalo, vartotojo sąsaja yra paprasta kaip simvision / signalscan

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top