analizuojama Współosiowy į stačiakampio bangolaidžio perėjimo

S

sandruska

Guest
Aš analizuojama Cables į stačiakampio bangolaidžio perėjimo ir rezultatus parametrų S11 ir S21 yra ištaisomos.
Aš naudoju stačiakampių už aproximating į coaxials ir aš naudoju kaip sužadinimo, Susitelkusius uostai (vidaus bangolaidžio).Bangolaidžio medžiaga yra vakuumas, ir aš ne priskiriama bet sienos į dizainą.Be to, rezultatus parametrų S11 ir S21 yra nuo 11-15 GHz yra klaidingas tvarka-10dB,
tai kodėl?.(prašome žr dizainas)

Thank's for all.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Ar galėtumėte pateikti matmenys, Cables ir stačiakampio bangolaidžio?

 
Iš tikrųjų aš
didnt gauti daugiau informacijos apie savo nustatymus sužadinimo ir lunmped uostas, aš galiu tik bazę apie ką aš atspėti iš gimęs pav.
Taip pat galite prijungti įkalbinėti Kaisčiai su Cables linija, tada gali naudotis bangos uosto už bangolaidžio, mes galime užsikrėsti visa informacija apie režimu perėjimą.
Nuoširdžiausi linkėjimai,

 
sry, skaičius praleistų
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Labas,

Aš neturiu pakankamai taškų perskaityti jūsų dokumentą.Aš manau jūs naudojate HFSS.Pirma, norėčiau rekomenduoti naudoti Waveports su Skatinami Modalinis tirpalas.Įsitikinkite, kad nustatyti pakankamai režimai uosto, kitaip jums bus gauti klaidingi rezultatai.

Antra, kodėl tu derinti coaxials su stačiakampius?HFSS susijęs su tiesa paviršiai lengvai.Jūs netgi galite kontroliuoti paviršiaus approxiamtion naudojant akių operacijos ..

Trečia, aš nesuprantu savo krašto sąlygomis ...
Nuo HFSS meniu spustelėkite sienos Ekranas (Solver nuomone).Įsitikinkite, kad krašto sąlygomis yra kaip Jūs tikitės.Numatyta išorinio krašto sąlyga yra PKA (Perfect Elektros Dirigentas).

Itai

 
itaifrenkel rašė:

Labas,
Antra, kodėl tu derinti coaxials su stačiakampius?
HFSS susijęs su tiesa paviršiai lengvai.
Jūs netgi galite kontroliuoti paviršiaus approxiamtion naudojant akių operacijos ..
Itai
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top