Altera qu (at) rtus II

P

pravi

Guest
Aš ketinu naudoti Altera qu (at) rtus II

Mano abejonės, yra

Aš sukūrę verilog projektą ir, kai aš einu modeliavimo bus Altera qu (at) rtus darys automatiškai modeliavimas sintezė ir analizė laiko ...

jei taip, kokios yra įrankiai aš tai bet Integruotą įrankiai yra ten simualtion, sintezė ir laiko analizės kas tai yra ...

antroji ..

mačiau susiejimo ModelSim ir synplify pro ..... jei aš susijęs su galimybe ją ... Ar man reikia gauti licenciją arba
Licencija taip pat bus įtraukti į Altera qu (at) rtus II leidimas ..

bet visas dizaino srautas yra ten

 
Jei kuriate į verilog tada qu (at) rtus won't do automatiškai modeliavimas sintezė ir analizė laiko ... jeigu kuriate projektą. vwf failą ir pridėkite jį į savo projektą ....

 
Norėdami [Mano abejonės, yra ...]
Jei norite padaryti QuartusII modeliavimas, turite sukurti failą "*. vwf" ir įtraukite ją į savo project.And jūs turėtumėte pridėti savo signalas mazgo į savo VWF failą ir nustatyti waveform.Last modeliavimo, imitavimo paspaudus piktogramą įrankių. Jūs galite pamatyti savo signalo.
Norėdami [antrasis ..]
Mano patirtis rodo, qu (at) rtus yra powr pakankamai jūsų lygis:) Šiuo metu, jūsų turėtų undertstand qu (at) rtus.As ModelSim ir synplify Pro, jie visi yra galingas įrankis, bet šiek tiek sudėtingesnis už jus:)

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top