Aktualijos Veidrodžiai

S

srivatsan

Guest
Kuriant dabartinis veidrodėliai:
Jei galiu naudoti tik vieną 20kohms rezistorius į visą grandinę dabartinis veidrodėliai, tada ji tampa labai kietas, kad statyti W / L.Man nepavyko rasti atsakymą į šį klausimą.Tarkime, mažas dabartinės kaip 10uA ir didelis einamosios 100uA.Kaip pakeisti dizainą tokiais atvejais?Ačiū už atsakymus ...
srivatsan

 
Atrodo, kad ne nessencary naudoti rezistorius į įprastą dabartinio veidrodis.Ar Jūs klausiate, kaip sukurti dabartinį nusiteikimą su kai tranzistoriai ir tik vienas rezistorius?

 
Dabartiniu veidrodis, manau, kad ne rezistorius reikalingas, tačiau dėl dabartinės šališkumo, jums gali prireikti jį.
Jūs galite tiesiog padauginkite naujausia dauginti W / L santykis.

 
Na, man reikia dabartinis šališkumo dabartinis veidrodis grandinė.Visų pirma: L dydis yra 0.6um ir nėra pakeista visa grandinė.Tada rezistorius naudojami šališkumo grandinės atmost 20k ir tikrai ne daugiau.Dabar vienintelis dalykas, kuris gali būti pakeista, yra W gauti iš dabartinės 10uA į 100uA.Naudojant lygtis (paimta iš Allen ir / arba Baker) apskaičiuoti m buvo įrodyta beprasmiška, nes kai modeliuojamas BSIM3V3.2 Spice, grandinės nepavyko paskirtį.Dabar atsakymas yra naudoti kombinaciją tranzistoriai gauti atsakymą.Kaip tai padaryti?Jei ye'll žinote, let me know.
srivats

 
Jūsų klausimas vis dar nėra labai aiškus!Jūs galite taip pat pridėti grandinę, kuri
bandote statyti? ..net grubus eskizas bus padaryti!
Jei norite sukurti srovių šeimininką, geriausia būtų sukurti 100uA
tada naudoti esamą skaldytuvai mažesnių verčių.

 
Arba, jei jums reikia srovių mašinoje, tai galima gal nustatyti vieną bendrą vardiklį ir pridėti vienetą ląstelių dabartinis veidrodžiai.(dėl atitikimo klausimais)

Kadangi srovė (ne fiksuoto L ir VDS) turėtų masto tiesiškai (grubiai) su W, aš nesuprantu, kodėl grandinė negalėtų veikti savo modeliavimas.galėtumėt parengti?

 
Matyt, viskas veikia, kai ji yra atleast 1 um Tech.Šiuo metu jūs einate žemyn, kas nėra aišku, kad priimdama sprendimą analoginių sistemų.Aš ieškau ne kurti šeimininko srovių iš vieno 100uA nes dabartinis Žuvo.Taigi, aš bandau sukurti šališkumo ir todėl veidrodis ir kitos dalys nuo nulio kiekvienam op-amp ir todėl ADC ir tt ....Idėja yra sukurti procedūrą, kuri galėtų man padėti įgyvendinti analoginių komponentų, kurie gali būti ( arba -) 10 procentų galutinio atsakymo.Jei galite dizainas šališkumo ir todėl veidrodis grandines nuo 10uA į 100uA., Kad bus atvėsti 0.6um.Jei kreiptis į tame pačiame diskusijų forume, turiu klausimą apie dabartinę veidrodžiai.Čia turiu kodas.Imituoti ją.Let me know.
Linkėjimai,
srivats

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top