Aalmouti kodavimo schema klausimas

S

shakeel006

Guest
Gerbiamasis Pone,
I downloaded Alamouti kodą iš MATLAB central.I negaliu suprasti taip dekodavimo dalis prašome explain.I turėti įvedėte Q komentarus savo klausimą

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
% Iškoduoti%
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%Dh = sqrt (2) * [1 -1] / 2;% Klausimas: kodėl tai naudojama, kai ji gaunama iš?% Kompiuterija atstumą, kad pirmasis simbolis%

D11 = ((dh (1)-Real (S (1))) ^ 2 (IMAG (-AI) (1)) ^ 2); tai ne atstumas formulę tarp dviejų taškų
D12 = ((dh (2)-realus (S (1))) ^ 2 (IMAG (-AI) (1)) ^ 2);D1 = [D11 D12];% Atstumai už gautus simbolis% Statybos sprendimus Vektorius pirmasis simbolis%

už k = 1:2

X1_dec (k) = ((abs (dh (k))) ^ 2) * sumos (sum ((abs (H)). ^ 2) -1) D1 (k);

pabaiga

% Kompiuterija atstumą dėl antrojo simbolis%

D21 = ((dh (1)-Real (S (2))) ^ 2 (IMAG (S (2))) ^ 2);
D22 = ((dh (2)-realus (S (2))) ^ 2 (IMAG (S (2))) ^ 2);

D2 = [D21 D22];

% Statybos sprendimus Vektorius dėl antrojo simbolis%

kai x = 1:2

X2_dec (x) = ((abs (dh (k))) ^ 2) * sumos (sum ((abs (H)). ^ 2) -1) D2 (x);

pabaiga

% Sprendimai!Mes pasirinkome mažylis%

[scelta1, posizione1] = min (X1_dec);
[scelta2, posizione2] = min (X2_dec);

Jeigu aš galiu rašyti paprastus žodžius kas ML detektoriaus tai taiparg min (gautas signalas - nuoroda simbolių) ^ 2

kur mažinimas yra visos nuorodos simbolius.

Aš pamačiau kitą pavyzdį BPSK, vykdžiusias ml dekodavimo kaip follows.highlighted su didesniu šriftu

aišku% aišku MATLAB Workspace
CLC% aišku komandų lange
tic% intialize pradžios laikas modeliavimo
M = 2;% už BPSK mes turime tik du simbolius 0 arba 1.
snr_db = 0:12;% diapazonas 0-12 dbs per kurį Pe bus apskaičiuojama šioje modeliavimas
% LEN = [1e
6 * iš jų (1,5) 1e
6 * iš jų (1,5) 1e
6 * iš jų (1,3)];% bitų skaičius perduodami ty 10 ^ 6 = 100,0000.
LEN = [1e
6 * ones (1,13)];% bitų skaičius perduodami ty 10 ^ 6 = 100,0000.
SRF = exp (-j * 2 * pi * [0; 1] / 2);% Atraminis signalas
ir k = 1:
length (snr_db)
bit_err = 0;
už kk = 1: LEN (k)
SNR = 10 ^ (snr_db (k) / 10);% SNR į tikrąsias vertybes
varn = 1 / (2 * SNR);% triukšmo dispersija
Duomenų = randint (1,1, [0 M-1]);% atsitiktinės duomenų
s = exp (2 * j * pi * data / M);% signalo TOBE perduodami
n = sqrt (varn) * (randn (1,1) j * randn (1,1));% kompleksas Gaussian paskirstytos atsitiktiniai duomenys ???????
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Kitas būdas ml dekodavimo įvairių būdų
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
x = s n;% signalo TOBE perduodami
f = (abs (x * iš jų (2,1)-SRF)). ^ 2;% abs ((gautas signalas - nuoroda simbolių)) ^ 2
[fmn, argd] = min (f);% sudėtingų f = min (abs (f)), todėl [skaičių indeksas] = min (f)
dr = argd-1;% gauti indeksą
bit_err = bit_err (dr ~ = duomenys),%, jei gauta nėra lygus duomenis tada nepadidinimas klaidų skaičius
pabaiga
poe_n (k) = bit_err / LEN (k),%, ne iš errors/100, 0000
poe_n_exact (k) = qfunc (1/sqrt (varn));

Prašom paaiškinti skirtumą tarp dviejų ml dekodavimo implementacje.

nuoširdžiausi linkėjimai

Shakeel

 
Aš jau matau savo temą neatsakyti tam tikrą laiką, todėl aš norėjau parašyti kažką gali būti aš galiu padėti.Radau kodas per ilgas ir nerimą, taip pat,
tai keistą būdą kodavimo.Kodėl Dont jūs bandote įrašyti savo kodai Matlab, kad alamouti schemoje neturėtų būti pernelyg sudėtinga įgyvendinti.Jei norite sukurti dokumentą, kuris pasakoja, kaip alamouti sistema veikia aš galiu jį paskelbti čia ir galite ją įgyvendinti MATLAB patys.Bye ir Atsiprašome už ne padėti jums kodą, kurį paskelbta čia.

 
Jei turite dokumentą, kuriame pasakojama
kaip alamouti sistema veikia taip, prašome praneškite čia. jei jis almouti IEEE paper.then i reikia suprasti MATLAB įgyvendinimą. Taigi jei jūs tiesiog decoding.I turi būti dėkingi.

Man reikia sklypo BIR palyginti SNR kreivė MRC ir Almouti kodavimo.

Shakeel

 
Atsiprašome, tačiau jos IEEE popieriaus kad aš.Jei išgalvotas tik pažvelgsime, if you dont jau aš turiu pasakyti, kad tai yra gera pasakoja kaip kelis darbus.Jis taip pat yra BIR Sklypas Alamouti, kuri gali padėti jums patikrinkite savo rezultatus, taip pat.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Beje, jei dont wanna atsisiųsti iš čia, kad ne eikvoti savo atsisiųsti taškus, taip pat galite rasti iš šių IEEE nuorodą.

http://ieeexplore.ieee.org/xpls/abs_all.jsp?arnumber=1341259

 
shakeel006 rašė:

Jei turite dokumentą, kuriame pasakojama

kaip alamouti sistema veikia taip, prašome praneškite čia. jei jis almouti IEEE paper.then i reikia suprasti MATLAB įgyvendinimą. Taigi jei jūs tiesiog decoding.I turi būti dėkingi.Man reikia sklypo BIR palyginti SNR kreivė MRC ir Almouti kodavimo.Shakeel
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top