A programinės įrangos Sukurti Minkovskis kreivė

F

fractalguy

Guest
Kaip sukurti
4. Iteration arba didesnis Iteration Minkovskis Fraktalas kreive, naudojant programinę įrangą? Kai aš koordinates galima naudoti jį ie3d.I norime ji fast.If ir daryti tą patį dėl ie3d rankiniu būdu ji suvartoja daug metu gal weeks.Please padėti ir pasiūlyti programinę įrangą.

 
Manau, kad galite tai padaryti naudojant Matlab.Jūs gausite tekstinį failą, tada importuoti failą IE3d

lt

 
Taip.Galite naudoti bet kokį programinės įrangos sukurti formą ir įdėti jas į ,3 dt bylas ir importuoti juos į IE3D.Į ,3 dt failas yra labai paprastas ir tai yra dokumentuojama priedėlis iš IE3D vartotojo vadovas.

 
Dėka Jian ir plazmos.
Aktą sukurti daugiakampiai vertę, kuri yra labai iterated arba, kitaip tariant Piešimas daugiakampį tokio sudėtingumo cumbersome.I žinote, mes galime tik importo x ir y koordinuotai vėliau į ie3d naudojant importo 2d failą option.The problema ne mano vertus draugų pirmiausia kurti figure.I negali sėdėti ir atkreipti wielokąta rankiniu būdu.Aš pridėjo dviejų nuotraukų pagalba you.the vienas pavadintas "paprasta pradinė" galima padaryti be skausmo dėl ie3d.The antra viena kreivė yra šiek tiek sudėtinga, tai yra keičiama kiekvienos rankos pagal paties pradinio kreivė (Fraktalas apibrėžimą). Dabar aš nori padidinti dar iki kito replacement.Please pagalbos programų arba automatinis procesas gauti xy koordinates sudėtingą geometry.Thanks yra lot.It reikštų daug man.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Max:

Nesu tikras, ką tai reiškia "pakeisti kiekvienos rankos pagal paties pradinio ..".Duok man išsamiai.Ačiū!

nuoširdžiausi linkėjimai,

 
Sveiki Jian

Atsiprašome už pavėluotus reply.Was truputį užimtas ..

"Keičiant pradinio" reiškia

Leidžia pasakyti, yra 4 ginklų ir kiekviena rankos yra pakeičiama kita ranka to paties pradinio geometrijos ir tt ... arba dar geriau galima pamatyti šį animacinį filmuką pamatyti, ką reiškia ..
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Animated_construction_of_Sierpinski_Triangle.gif
Žinoma, šiuo atveju geometrija yra kvadratinis, o ne stačiakampis

All I Need yra būdas sukurti šias koordinates lengvai kaip rankiniu būdu tokią sudėtingas struktūras.

Ačiū

 
Jei nedaryti optimizavimą, kad geriausias būdas sukurti tokią struktūrą galima naudoti ,3 DT formato dokumentais priedėlyje.Galite naudoti programos Excel, MathLab ar kokia programa sukurti šabloną formų ir importo per ,3 DT formatu.Tai labai paprasta.

Jei norite nustatyti dydį kaip Optim kintamąjį, tada jums reikia naudoti IE3DLIBRARY į parameterize struktūrą.Ji gali šiek tiek užtrukti parameterize jį.Tačiau po parameterization, galite pakeisti matmenų lengvai redrawing ji.

 
Jian Ačiū už greitą atsakymą.

ir reikia pagalbos, žinant, kaip tai daroma MATLAB ar yra koks nors paprastas GUI programinę įrangą, kuri gali sukurti bendro ordinatės (padėties koordinates kaip kintamuosius) ta prasme, jei mes tiesiog pakeisti kintamąjį visų koordinatės turi automatiškai pakeisti.
ačiū

 
Jūs galėsite nustatyti linijų viršūnių priklauso nuo kintamųjų arba MATLAB ir Excel.Žinoma, jeigu turite daug taisyklių, kad būtų geriau naudotis Matlab, kad galėtumėte Programa.Kai programa ji tiesiog paleisti programą ir išvesti duomenis į ,3 dt ir naudoti IE3D/MGRID peržiūrėti.

 
Max Jian

Aš manau jis atrodo kai kurių meniu piešimo polyline bet pločio.mes turime
meniu, kad mes galime pasirinkti plotis ilgis linijos ir angelas.ir po kiekvieno įrašo mes matome liniją.kaip atbudimas į labirintą.

EVPRIK RGZ

Plazminiai

 
Plazminiai

galėtų jums reikia daugiau aiškumo į ką bando pasakyti?

 
Gerbiami fractalguy,

Dabar galite padaryti šio Fraktalas tik brėžinys daug stačiakampių kiekvieno stačiakampio
reikia atidaryti naują langą.tačiau, jei turite vieną langą, tokių kaip Excel puslapį, kad
Galite įrašyti ten segmentų Fraktalas antenos ir pridėti ten peržiūra
mygtuką, jei norite pamatyti visus iki spustelėkite Gerai

lt

 
Plazminiai

Aš pridėti paveikslėlį iš geometry.I esu ne taip, ką reiškia "naujas langas naujų stačiakampyje ir daug stačiakampių ..

ačiū

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top