65 nm išdėstymo metodika

J

janetea

Guest
Aš dar analoginis vaikinas, kuris norėtų žinoti, jei kas nors gali pasakyti, apie 65nm išdėstymo metodikas?

 
I dont know how to answer that.Jei ketinate apibūdinti 65nm išdėstymo metodika ...kaip jis skiriasi nuo analoginių išdėstymą?Ką 65nm išdėstymo vaikinas reikia rūpi?Nes analoginis, simetrija yra svarbu, suderinimo,
ir tt
 
Gali būti man užduoda klausimą skirtingai.Ką išdėstymo projektas turi būti susijęs su už 65nm išdėstymą?

 
Signalo, IR kritimo ir DFM Manau yra didelių problemų, lyginant pasakyti ,18 um procesus.

 
Kiek mano žiniomis, Jums nereikės rūpintis nieko jei esate std elementų išdėstymo dizaineris.

Dėl std elementų išdėstymą, tik KDR taisykles skirtingas technologijas ...

 
jbeniston rašė:

Signalo, IR kritimo ir DFM Manau yra didelių problemų, lyginant pasakyti ,18 um procesus.
 
janetea rašė:jbeniston rašė:

Signalo, IR kritimo ir DFM Manau yra didelių problemų, lyginant pasakyti ,18 um procesus.
 
Aš atsimenu, kad net 90nm mes susidūrėme kai kurių nutekėjimo klausimai ..Vėliau apygardos dizaineris pakeitė savo schema, kad atitiktų nutekančių reikalavimus ..I dont matyti jokių pastangų reikalaujama iš maketo dizainerio ..Jei nuotėkis yra maža, tuomet išdėstymo dizaineris gali pakeisti jo maketo reikalavimus ..Jei nuotėkis yra didelis, grandinės dizainerio reikia pakeisti schema.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top