5.8GHz RF Amp Dizainas

C

cyconx12

Guest
Hi all, prašome padėti man, i want dizaino rf stiprintuvą pagal šią specifikaciją;

f = 5.8ghz
pelnas => / = 20dB
I / O r.loss <-10
Modulation = FSK
class =?
atitikimo = Nuograuža
lenta = FR4 MicroStrip
programinė įranga = ADS

jiems nesuprantamos dabar, kai reikia ir pradėti?

 
jis galios stiprintuvą ar vairuotojas, ar LNA

ir jei tai PA, kas yra didžiausia išėjimo galia?

khouly

 
cyconx12 rašė:

Hi all, prašome padėti man, i want dizaino rf stiprintuvą pagal šią specifikaciją;f = 5.8ghz

.........................

Modulation = FSK

........................
 
Labas,

Mes rekomenduojame kreiptis į Guillermo Gonzales knyga:

Mikrobangų transistor vairo: analizė ir projektavimas.
Aš turėtų padėti savo dizainą.

 
tai RF galios stiprintuvai, maksimalus produkcija taip ISM standarto i nežinote ^.ji gali būti 20W ar skaičių mažiau?ir bus patikrinti standartinių vėliauParašytas po 57 minučių:Mirabella: pradėti 5.725ghz, centras 5.8ghz, stabdymo 5.825ghz

faktiškai vairo bus panaudoti imtuvų sistemos .. todėl mano nuomone, galios lygį, reikalaujama, kad stiprintuvas yra tokia sistema galios lygis pats.atsižvelgiant į energijos biudžetą, kuris buvo apskaičiuotas, rf stiprintuvai turi veikti ne spec kaip minėta.čia pridėtas sistema atrodys, ir mano rf amp yra ratą raudona spalva.

Kita problema yra i am naudojant sąlyginai stabilios FET tranzistorius, kas yra geriausias atitikimo metodą, gali kas nors pasiūlys ..i bandė konjugato atitikimas, bet tai nėra lengva, kaip nurodyta daugelio knygų ir skaityti.

nuoširdžiai i sumažėjo daug geriau po 8 valandas ir paliko savo postą, pirmą kartą, tada u guys atvykti mane hi .. thanks a lot ^ ^
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
iš skaičiaus šio stiprintuvo vadinamas pelnas etape ši atsakinga už tai didelis pelnas iki signalo po LNA

apie 20 W, tai yra labai didelė galia ne realus skaičius, manau, ir galiu pasakyti tai 20dBm ne 2o W

apie stabilumą ir būtinybę parengti mus šaltinio ir apkrovos stabilumo circiles, tada pasirinkite stabili regiono kalviai diagramą, kokia yra tranzistorius gimęs naudojant

khouly

 
Tai yra labai paini blokinė schema.

Taigi, nuo antenos gautas signalas yra stiprinama dėl LNA po kurio RF Amplifier (20W arba 20dB ar abi? ").

Po to, Power Divider (!?) Paskirstymas signalą dviem šėrimo dvi Band Pass Filtrai (5.75GHz ir 5.85GHz), kai iš tikrųjų jau nurodyta, kad pradėti dažnis 5.725GHz, centras 5.8GHz, stabdymo 5.825GHz.

Du aptikta takai signalai eina į demodulatora.Taigi, yra detektoriumi po to demodulatora!?.

 
Labas,

Prasmingas tik tuo atveju, jeigu dažnio moduliavimas demodulatora yra acctually paprastą palyginimą (decission jei signalas 5.75GHz arba 5.85GHz).Bet taip, aš taip pat skeptiškai, kaip ši "sistema"
veikia ir vienodai Puzzled kokia jo paskirtis jį į pirmąją vietą?

flyhigh

 
Atsiprašome už tai, ir vaikinai neteisingai info.actually ir freq juostoje kaip ir minėta, yra patalpinama PMM dažnių juostoje taikomas mūsų šalyje.tai standartas freq už system.i užmiršo paminėti, kad BW abiejų rf stiprintuvą ir LNA yra maždaug 1GHz each.so yra prasmės tiek filtro teisę .. gerai im grandinės lygyje, ir tik i dėmesį rf amp.pls Molestować paklausti sistemos blokai, jiems nėra sistemos, kažkas dizainas tai.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top