>

N

Nitu

Guest
Hi ..
Aš šiuo metu dalyvauja PCB Board projektavimas ir naudojant OrCAD už jos išdėstymą.Mikroschemos, kad aš naudoju yra, turi labai daug kontaktų ir jis daug laiko ir tiesiog patikrinti išdėstymo ryšys vizualiai.Norėčiau žinoti, yra būdas arba galimybė, kuri gali padėti man patikrinti mano galutinis ryšys be apžiūra.

Kai kurie iš mano draugų, kurie dalyvauja mikroschemų dizaino pasakyti, kad jie kai LVS tikrintuvas priemones, kurios padėtų jiems derinti šią problemą.

Ar turime ko nors panašaus į PCB dizainas?

Thanks for your help!

 
Manau, galite lyginti netlist į OrCAD BY reimportuoti NETLIST failą iš naujo į maketo failą.
Jei naudojate PCad2002 programa, galite lyginti netlist lengvai šiuo veiksmus:
1-atidaryti išdėstymo failas.
2-nuo Utils gavimas, pasirinkti palyginti netlist.Nuoširdžiausi linkėjimai

 
Yra prie būdas:

1) Jei teisingą ir tikslią schema lentos grandinė OrCAD Capture galima generuoti maketo netlist į OrCAD Capture ir atnaujinti savo laivą naudojant AutoECO Maketas.

2) Jeigu jūs neturite schema, galite sukurti savo laive netlist (naudojant OrCAD Layout sesija-> File meniu> Eksportuoti-> MAX ASCII Netlist) ir pamatyti netliast failą su notepad ar kita bandymo redaktorius ir patikrinti grynųjų ryšys manulay.Galite spausdinti net ry dalis netlist failą ir naudoti spausdintinės kopijos patikrinti neto ryšį.

Jei naudojate Allegro Design Entry projektavimo aukštos PIN lentos, labai lengviau patikrinti signalo ir komponentų ryšį.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top