300 V DC reguliuojamų tiekimo, 200 mA

A

ark5230

Guest
Man reikia 300V DC, reguliuojamas powr tiekimas, galintis tiekti 200 mA.Produkcijos kontrolė turėtų būti bent žingsniai 1 V (arba nuolat kintama leisti 1 Volt pakeisti)
Jei kai kurios nuorodos gali būti siūloma, bus naudinga.Bet koks kitas pasiūlymas yra labai vertinami
Raoof

 
Labas!Atrodo, jūs galite naudoti PWM principas.Kaip PWM šaltinis bet uc arba NE555 laikmatis būtų gerai.Kaip raktas - bet suitalbe MOSFET.

 
haker_fox rašė:

Labas!
Atrodo, jūs galite naudoti PWM principas.
Kaip PWM šaltinis bet uc arba NE555 laikmatis būtų gerai.
Kaip raktas - bet suitalbe MOSFET.
 
check this grandinė aš padariau tai CFL važiuojant su 12v
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
rajudp

Kokio tipo transformatorius.Likvidavimas S2 rodomas shorted.Ar tai gali būti ne 200 mA 300V duoti.Be to, jei grandinė dirba 220 iki 240V AC input, tai bus patogu.Net 12 V Input darys.Prašoma informacija bus vertinama.Linkėjimai
Raoof

 
esu naudojami EI33 ir išbandyta 40W apkrovomis 25kHz, ir gali padidinti galia keičiant freqency prie 40KHz.grandinė yra parodyta likvidavimo trumpuoju tik padaryti PCB lengvai (aš nesu gera projektuojant PCB).už 20khz turiu pirminis 11 11 t ir SCE 350turns. grandinės patikslintas atsižvelgiant.Jei norite dirbti 230v geriau eiti Half Visas tilto ar tilto
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Tru, tiltų konfigūracija yra akivaizdus sprendimas, bet reglamentas yra susiję.Interesas yra reguliuojama powr tiekimo parama 0-300 V, 200 mA.Jūsų (Rajudp) grandinės buvo naudinga pasistengsiu ją šiek tiek pakeisti kitais tikslais.
Raoof

 
pakeisti 6.8k rezistoriaus į iš anksto prisitaikyti produkcija volt.nereikia prijungti R9, jei jums reikia reguliavimas.galima naudoti MOSFETs IRFZ44, geriau naudoti gamybos diodai kaip UF4007 jei naudojate 40KHz
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top