2 pakopos ir 3 pakopos laikmatis pakeitimo

C

cliffclivin

Guest
Labas.

Norėčiau pakeisti laikmačio dizainas zbudowałem, tačiau neturi Electronics Workbench daugiau sad.gif

Nežinau, kad daug informacijos apie elektronika, aš sukūrėme keletą VELLEMAN rinkiniai, pagaminti radijas kaip vaikas.Kinda pagrindinio darbo knowledge.but su tarpų.Kai buvau Uni dalis kompiuterių kursai dalyvauja naudojant Electronics Workbench.Tai buvo daugiausia 4 bitų dvejetainis įtaisų, JK laivyną Flops tt Aš suprantu, kaip laikmatis grandinė veikia, ir esu atsižvelgiant Pabandyti pakeisti savo dizainą.Bet be pagalbos iš Uni, arba Electronics Workbench I'm feeling ištemptas.Noriu manau, kad tai per prieš perkant bitai ir žaisti ...

Zbudowałem ciklo laikmatis su planais iš interneto.Ji maitina 555 Astable, gaminanti laikrodis impulsus 1Hz, 93% darbo ciklą.

Tau impulsų pašarų į dvi x 4020b 12 etapas dvejetainiai Ripple skaitikliai.Skaitikliai yra susiję su vienos pusės Dual D Flip-flop "tipo.

(Grandinės schema)
http://cliffclavin.myphotoalbum.com/view_photo.php?full=1&set_albumName=album01&id=timer_RESETII

Laikmatis ciklų skaičius tarp 2 anksto nustatytus vėlavimus (pasirinktinai 2, 16, 32 16.384 secs (4hours32mins4secs)), su Relay energija pirmą laiką, o ne antrą laikotarpį.

Norėčiau pakeisti laikmačio gaminti 3 Set vėlavimą, tačiau jėgas dvi relės.Vienas relė yra per pirmąjį laikotarpį, ir kitos relės yra per paskutinį laikotarpį.

Šiuo relė energija, kai atskaitos laikmatis įjungtas.Po iš kovos impulso resetuje flip flop, relės yra išjungtas, kol iš antrosios kovos impulso rinkiniai flip flop kartą.

Mano idėja yra naudoti abu flip flop pusių - ir naudojimas 2 FIFO dviračiu tarp trijų laiko.Ir naudoti trečiosios 4.020 counter.

Mano idėja:

Skaitliukas prasideda skaičių.Relay yra

Skaitliukas apdailos skaičius, iš naujo flip flop, rele yra išjungtas.Pradinė Skaitliukas B.

Skaitliukas B apdailai tikėtis, Resetai flip flop B Nuo Skaitliukas C Relay B užsidegs.

Skaitliukas C baigė skaičių, Nustato FIFO ir B, Relay B išsijungia.Relay priklauso nuo to, Counter prasideda skaičių.

Turiu sudarytas grafikas, kaip aš manau, kad tai būtų susiję.Aš tik įtraukti jungtys logiška pusė dalykų (Kelias takto impulsams) Turiu tik parodė 2 sekundes kojų visų trijų 4020b skaitikliai aiškumo.

http://cliffclavin.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumName=album02&id=timer3

Any help is much appreciated.Savęs ugdymas gali būti toks galvos skausmas!

Ar šį darbą tikiuosi ji?Any ideas welcome!

Cliff

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top