2.4GHz belaidžio LAN stiprintuvas

S

SCART

Guest
Man reikia sukurti 2.4GHz belaidžio LAN stiprintuvas Wi - Fi aplications ir man reikia pagalbos

Įdomu, jei kas nors turi schimatic ar grandinė digram

bet idėja bus naudinga

linkėjimai

 
Jums gali tekti įkelti PULL sistema surasti optimalų apkrovos.Jei jis yra labai aukštis galia (200W or so), jums gali prireikti tam tikrų linearization techniką.Kiek energijos do u need?

 
Jums reikia naudoti tranzistorius / FET su P1 suspaudimo punktas apie 6 dB yra didesnis nei jūsų pageidaujamą galią.Yra GaAs FET iš VEL, NE6510179A, kuri 3 vatai energijos.Jums gali būti suteikta galimybė pasinaudoti šiuo FET 1 vatas PA.Be to, yra daug MMIC šiuo galios diapazonas.Why Dont You naudoti MMIC vietoj?

 
NE6510179A ne darbo metu 2.4GHz (yra tranzistorius, PCS 1900 MHz) ir linijinio išėjimo galia (ką jums reikia WLAN) yra tik 1W.
Kitas variantas yra nusipirkti stiprintuvą, kad jau yra rinkoje:
http://rflinx.com/Amplifiers/2.4GHz-Amplifiers/2400_LG_Series.htm

 
belaidžio LAN yra perduoti ir recive intervalais taip, kaip galėčiau seperat tarp Tx ir Rx laikotarpius?Taigi, jei aš swicht jį tarp TX ir RX periodicaly nuoroda bus half duplex?pusė pirminio Linke greitis

Dėkojame už Helpe

 
Aš taip pat domisi Plačiau ...kažkas 2,4 GHz ir 5GHz stiprintuvas?

 
Gerbiami Scart

Jūs galite naudoti kryptinė mova nustatyti signalo krypties ir tada naudokite jungiklį perjungti tarp TX ir RX keliu.galite praradimas kai pradinė rėmo dalis, tačiau jis yra ok, nes viršutinis sluoksnis protokolas leidžia Jums nuostolis kai.

 
TAIP pridedamą diagramą ....
And by the way, galite naudoti RF diodus ir jos pogrupių grandines NAUDOJIMAS
AS Power Amplifier
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top