2 šaltinis terminalų Fet prietaisas ... reikalauja immidiate padėti

R

rfndmw

Guest
Aš sukūrė maišiklį kuriame LO yra įtrauktos į šaltinį.modeliavimo rezultatai yra gerai, tačiau problema yra faktinis Fet prietaisas yra 4 terminalų ty 2 šaltinis terminalų ... dabar jei i taikomos LO į vieną šaltinį terminalo ir žemės priešinga šaltinis tada tranzistorius wieje iki to momento, aš taikyti LO .. Aš DNT knw wat daryti su kito šaltinio terminalo ... Aš CNT pakeisti dizainą dabar, kad taikant LO prie vartų naudojant reiškianti nėra išeitis .. pagalbos būtų dėkingi .. thnx

 
Kaip jūs žinote, kad prietaisas yra "2 šaltinis terminalų"?Matėte specifikacija?

 
turbūt aš buvo aiškiau .. taip aš turiu specifikacija ir aš pagamintos iš MicroStrip ... prietaisas turi 4 terminalų ... ir bandė įžeminimo kitos išeities terminalą, tačiau tranzistorius wieje iki ... mano klausimas yra ... aš jį Wen kreiptis LO į vieną šaltinį ir žemės kitos išeities terminalo ... jei ne wat man daryti su kito šaltinio terminalo .. kur veda eiti?

 
Tiesiog nukopijuokite vienkartinės, labai arti prie pakuotės įstaiga, ir jūs visi nustatyti.Jos yra sujungtos vidinės pakuotės, per wirebonds prie luste šaltinis.

 
thnx fr atsakymą .... bet mažinant kitas šaltinis ne ... ji tikrai ne gng sukelti kokių nors problemų?Ar tht priežastį ir thnk tranzistorius yra Sprogimas?stengsis ją rytoj ... ir thnx vėl fr atsakymas ..

 
jei abi šaltinis veda jie yra tarpusavyje sujungti ir esate įžeminimo vieną,
tai jūs ten pat įžeminimo kitas, ir jūs negalite naudoti šaltinio jūsų LO uosto.

Nereikia paaiškinti savo grandinės, bet aš, darant prielaidą, kad fet "pučia į viršų", kai DC įstrižinės įtampa yra.Pagrindimo šaltinio, jūs pažeisdama absoliutus maksimalus įtampų ar srovių leidžiama?

 
thnx fr atsakymą .. tikrųjų ši problema šiuo metu kreiptis į LO prie šaltinio ... bfre tht tranzistorius yra gerai ..

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top