1 / f triukšmo iki pertvarkymo klausimas [Pagalba]

T

trashbox

Guest
Hi guys,
Rengiant žiedas OSC į PLL, aš perskaičiau popierius, kurie nurodo, kad:

priėmimo signalo, kaip simetriškai įmanoma padės sumažinti 1 / f triukšmo iki pertvarkymo.Kaip suprasti šią temą?Ar jūs pls duok man bet patarimų?
Ačiū labai.

 
simetriškai įmanoma ----> asimetrijos ir bangos gali sukelti dc kompensuoti generatorius produkcija
ne maišytuvas
a) tai galėtų Jungties įvadas į virpėjimas triukšmo transconductor etape produkcija
b) VCO produkcija, Perjungiama išėjimo perjungimas į maišytuvą kaip daugiau simetriškos, nes mažiau virpėjimas triukšmo įnašas

daugiau paprastesnis atsakymas: dauguma maišytuvai yra skirtumas, kad simetrija yra grandynai raktą Diferencialinė kitaip nesutapimą ir tiesiogiai Jungties įvadas į 1 / f triukšmo į maišytuvą O / P
tikiuosi, kad tai padėsParašytas po 3 minutes:jei mano atsakymas nėra aiškus patikrinti žinomų popieriaus Asad Abidi & Homan Darabi į "virpėjimas triukšmo maišytuvai, fizinis modelis"
galite rasti jį Eazy internete, nereikia įkelti jį.
Mano;

 
Simetrija Diferencialinė architektūra gali sumažinti virpėjimas triukšmo iki pertvarkymo, kaip nesubalansuotas generatorius rezultatai 2ω bendrosios mados svyravimų, kuris sumaišytas su pagrindinių generatorių dažnio, todėl etapo triukšmo Generatoriaus dažnis.Hope this helps ....

Rgds [/ list]

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top