1 * 512M vs 2 * 256M DDR RAM?

D

davyzhu

Guest
Hi all,
Noriu pirkti naują PC.Ir 1 ir 2 * 512M * 256M DDR RAM, kuris geriau?
Nuo veiklos aspektas ir kodėl?

Bet kokie pasiūlymai bus vertinami!

Nuoširdžiausi linkėjimai,
Davy
Paskutinį kartą redagavo davyzhu m. birželis 13, 2005 9:37; Redaguota 1 kartą iš viso

 
1 * 512M pigiau nei 2 * 256M .. Tad už 1 * 512M, jei galite sau leisti ..

 
kai greitis požiūriu geriau pirkti 1 * 512MB RAM.
2 * 256 bus sumažinti UR efektyvumą.
bet jei ir susiduria su problema ir neteks 512, bet jei ir nusipirkti 2 * 256 tada ir bus prarasti tik vieną kartą.
Galiausiai mano mintis yra pirkti 512 * 1.geras

 
Labas,
1 * 512 yra geriau, nes CPU bendrauti su 1 prietaisas greičiau nei su 2, ir daugelis kompiuterių turi du lizdus ddram Jei naudojate 2 * 256 tu monopolizuoti tiek laiko tarpsniai, jei Jūs naudojatės 1 * 512 Galite ateityje įdėti kitas ddram!

AZE.

 
Asmeniškai, turintys 1 ar 2 modulius, speedwize, neturi jokio skirtumo.Atminties CONTROLER veikti tuo pačiu metu visiems moduliams.Šiuo metu ji laukia iš modulių nėra "Add-up".

Jei jis ateis vėliau, yra patogu, jei norite pridėti atminties.Jei turite tik 2 lizdus, pavyzdžiui, ir jūs turite 2 modulius 256MB, tada pridedant atminties reikės prarasti 256M modulį.Taigi, jei norite pereiti prie 1 GB ir pridėti dar vieną 512MB, jei visi langeliai buvo, turėsite ištrinti vieną 256MB modulį, encefalopatijos baigiant su 768MB (256MB 512MB).Jei pradedate su vienu 512MB, tada jis yra lengvai pridėti daugiau atminties.

Be to, jei tai pigiau nusipirkti 1 512 nei 2 512, tai pasirinkimas yra akivaizdus.

Vienas mąstymas galite turėti tai, jei jums atnaujinti savo sistemą, vėliau ji lengvai priimti vieną 512MB atminties pridėti prie savo nauja valdyba, bet praktiškai man neteko matyti atminties technologijas, kurios pakankamai ilgai.Ex: I don't have nice DDR-266, mano sistema.Tai buvo viršaus linija, kai aš baught jį.Bet net jei turiu 512MB, aš ne perduoti jį į naują sistemą, remti DDR 400 ar 533!

 
Hi davyzhu,

Tai priklauso nuo plokštė ir CPU.Turiu du Athlon XP64 sistemas, kurie abu gali veikti dviem DIMM's lygiagrečiai (vadinamas Dual Channel), didinant atminties pralaida gana daug.Lentos veiks tik su vienu, tačiau ne taip greitai.

Nežinau, kiek skirtumas tai tikrai daro realiame pasaulyje.Jei mąstote apie tai, kaip sistema, skaityti kai apie atminties gairių peržiūras.

MSI K8N Diamond MOBO, Athlon64 3500 CPU, 2 lazdos x Corsair 1GB RAM.

FoxyRick.

 
Pirkti 1 * 512, nes tokiu būdu jūs galėsite pagaliau įgyvendinti
daugiau RAM!Paprastai yra tik 3 ar 4 RAM lizdus.Jei perkate
2 * 256 jūs galite gauti tik 768MB (3 vieta) arba 1512MB (4 vieta).PS Įsitikinkite, kad kai "iki klasės" iki 512, kad jie neduoda
jus 2 * 256.

 
Manau, kad jų efektyvumą, bus tas pats.

bet kadangi motininė plokštė turi ribotą atminties lizdai,

Jei naudojate 1 * 512M, galite padidinti savo kompiuterio

atminties talpa ateityje.

nuoširdžiausi linkėjimaidavyzhu rašė:

Hi all,

Noriu pirkti naują PC.
Ir 1 ir 2 * 512M * 256M DDR RAM, kuris geriau?

Nuo veiklos aspektas ir kodėl?Bet kokie pasiūlymai bus vertinami!Nuoširdžiausi linkėjimai,

Davy
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top