įtampa ir daugiamečių galios veiksenos dizainas pertvaros

O

oak_tree

Guest
Kitą lustą bus ir 65 nm.Tai didelis šuolis nuo 180 nm.I'm not too familar su srauto, ir mes dėkingi už visas žaliavas.

Mano pirmasis klausimas yra RTL lygį.Žinau, kad UPF / CPF naudojama priskirti įtampos ir galios veiksenos į kiekvieno modulio.Ką daryti, jei exixting modulis yra keletas logika, kad yra "Always-on" domeno ir kitų dalių, kurios bus išjungti (VPĮ).Manau, kad man reikia sukurti 2 skirtingi moduliai (ty, perrašyti RTL), kad galėčiau priskirti galios veiksenos į kiekvienos dalies.Ar turiu perrašyti RTL ir sukurti 2 modulių ar yra paprastesnis būdas (kaip VHDL, naudojant variantą 'block' pareiškimo pagal kodą. Sintezė sukuria skirtingus modulis, blokas)?

 
oak_tree rašė:

Kitą lustą bus ir 65 nm.
Tai didelis šuolis nuo 180 nm.
I'm not too familar su srauto, ir mes dėkingi už visas žaliavas.Mano pirmasis klausimas yra RTL lygį.
Žinau, kad UPF / CPF naudojama priskirti įtampos ir galios veiksenos į kiekvieno modulio.
Ką daryti, jei exixting modulis yra keletas logika, kad yra "Always-on" domeno ir kitų dalių, kurios bus išjungti (VPĮ).
Manau, kad man reikia sukurti 2 skirtingi moduliai (ty, perrašyti RTL), kad galėčiau priskirti galios veiksenos į kiekvienos dalies.
Ar turiu perrašyti RTL ir sukurti 2 modulių ar yra paprastesnis būdas (kaip VHDL, naudojant variantą 'block' pareiškimo pagal kodą. Sintezė sukuria skirtingus modulis, blokas)?
 
Ačiū už atsakymą.

Ką reiškia tai, kad aš šiuo metu vienas modulis ( '').Tarkime, kad aš valstybės mašina, Norėčiau įdėti į "Always-on" maitinimo srityje, ir aš noriu išjungti galios toje modulis logika poilsio.Ar man reikia sukurti naują modulį ( 'B'. Modulis B instantiated modulis '') už FMV, ir išvykti iš modulio "logika" ar yra paprasčiausias būdas atskirti logiką poilsio modulis "?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top