įgyvendinimas vaizdo perdavimo modulis FPGA

P

pvshrs

Guest
I welcome you all.

Ši gija skirta Įterptosios sistemos inžinierių, kurie dirba dėl įgyvendinimo Vaizdo perdavimo modulis FPGA.
Sveikinu Jus visus.

Linkėjimai,
PVSParašytas po 59 minučių:Aš pasinaudojo šios programinės ir techninės įrangos priemonių, skirtų įgyvendinti savo vaizdo perdavimo modulis FPGA:
:Aparatinė įrangair įrankiai:1.XSTend valdybos v3.0
2.XSA XC3S1000XL taryba
3.640x480 TFT vaizduoklis
4.Analogas Kamera iš Omnivision
5.Vyras su Vyras 15-kontaktinis jungtis VGA kabelis
6.Vyras su Vyras 25-pinowa Parallel Port Kabelinė
7.AV-AV Vyras su Vyras JUNGTIS sąsajos kameros išėjimo indėlio Video Decoder Vienetas
:Software Tools:1.Xlinx Webpack 6.3v
2.Xilinx Service Pack 6.3.03i
3.GXTOOLs iš XESS

Linkėjimai,
PVS

 
Hi guys, mano atsiprašome už vėlavimą.Na, aš dabar daroma įgyvendinant vaizdo perdavimo moduliu FPGA.Norėdami pradėti, aš padariau naudoti mėginio video.vhd kodą galima rasti XESS ir sintezuojami jį naudojant Xilinx Webpack Service Pack 6.3.03i.Po sėkmingo modeliavimas, aš įgyvendinama vienodai XSTend & XSA Boards įkrovimas. Bitų failą, generated by Xilinx pakuotėje, naudojant GXLOAD priemonių teikiamos XESS.A komanda paleisti į DOS inicjalizacja dekoderis surinkimo ir skaitmeninį vaizdo.Apie paspausdami PushButton1 (PB1) jungiklis), vaizdo fotografiją tuo trumpąją yra nulemta ir ant konsolės.Dabar aš padariau keletą pakeitimų siekiant dydį dydis, keičiant vaizdą užfiksuoti nuo Rankinių paleidimo nuolat vidaus paleidimo ir gerinti ant Migocący reiškinys.Esu taip pat dirba spalvų perdavimo dalis dabar.

Linkėjimai,
PVS

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top